8 причин, чому Кім Кардашян вже всім набридла

Раніше вона була лише стилістом і непомітною подругою Періс Хілтон. Але згодом Кім прославилася і навіть затьмарила своєю популярністю подругу.

Особливих талантів у зірки не спостерігається, її популярність – продукт роботи ЗМІ. Просто в один прекрасний момент всі раптом стали про неї говорити. Звичайно, не всі згадували її теплими словами, але все ж обговорювали і досить багато. Але станом на сьогоднішній день слава Кім згасає, і на це є  причини.

1. Каньє Вест

Здавалося, що союз Кім і Каньє повинен бути цікавим. Але чомусь вийшло навпаки. Їхні стосунки виявилися страшенно нудними. Від цього шлюбу не виграв ніхто. Швидше за все, тільки їхнє розлучення зможе додати Кім популярності.

2. Новини про Кім перестали бути цікавими

Про неї просто перестають говорити. Навіть пограбування в Парижі не викликало великого інтересу публіки. Єдина причина, через яку на неї ще звертають увагу, – звичка.

3. Її шоу жахливе

Так, шоу Keeping Up with the Kardashians все ще показують по телевізору. Але його рейтинги невблаганно котяться в безодню, все менше людей хочуть дивитися, як живе сім’я Кардашян-Дженнер. Інтерес публіки не можуть підігріти ніякі сюжетні повороти.

4. Кім нудна

Вона не найцікавіший персонаж навіть у своїй родині. Увагу публіки перемикається на її молодших сестер – Кендалл і Кайлі, які набагато цікавіші.

5. Кім не така сексуальна, як нам здається

Краса Кім Кардашян – щось на кшталт масового гіпнозу. Так, у неї миле личко і просто величезна, п’ята точка. Але ми ж знаємо, що все це результат пластики та фотошопу.

6. Вона купується і продається

Є люди, які роблять те, що люблять, а заробіток – приємний бонус. Але кар’єра Кім Кардашян побудована не на цьому. Так, вона заробила мільйони доларів, але скільки разів вона виставляла себе на посміховисько.

7. Дурощі набридають

Треба визнати, що багато людей стежать за Кім зовсім не через те, що вона класна. У багатьох ситуаціях Кім поводиться нерозумно і виглядає смішно. Спочатку це кумедно, але набридає швидко.

8. Її слава – фальшивка

Навряд чи хтось зможе назвати, які у Кім є таланти. Напевно, їх просто немає. І вся її кар’єра – плід роботи ЗМІ. Її популярність розвивалася за принципом “раз її показують по телевізору, значить, вона крута”.

Джерело

 

banner

Залишити відповідь