Драйв і лірика: як руде сонце української естради виступила у Франківську (ФОТО)

До Франківська 23 вересня з програмою “Добре з тобою” завітала Світлана Тарабарова – руде сонце української естради.

Виступила співачка у драмтеатрі – зал був заповений. На концерті, організаторами якого виступили Анна Угорчак та Михайло Сеник, побувала і журналістка Огого!

“Я не очікувала, що стільки людей прийде. Давайте знайомитися, хто мене не знає: я – Світлана, прізвище моє – Тарабарова, я з Херсона, і я – українка”, – сказала на початку виконавиця.

Після хіта “Любов у великому місті” Світлана зізналася публіці у любові та заспівала пісню, яку написала в Івано-Франківську рік тому, із маленькими артистами продюсерського центру “Star Team”.

“Ваше місто дуже особливе. Саме тут на саундчеку, ось на цьому місці (показала на край сцени, – ред.) рік тому я написала пісню, яка дуже важлива для мене. Дякую, що ви є, що ви надихаєте! Ви знаєте, тоді на вулиці так само йшов дощ, саме так, саме так”, – сказала співачка та виконала разом із артистами продюсерського центру “Star Team”  чуттєву пісню “Дощ”.

Далі Тарабарова заспівала одну зі своїх композицій із юною франківською зіркою Роксоланою Калин.

Наступними стали пісні про війну.

“Я мрію, щоб у нашій країні всі жили спокійно. Але реальність інакша, вона змінила кожного з нас, але змінила у кращу сторону. Давайте заспіваємо пісню для всіх тих, які зараз боронять наші кордони”, – сказала Світлана та заспівала “Повертайся живим”, “Ніколи знову” та “Хочу жити без війни”.

Останню пісню більше виконували діти.

Далі дівчатка-танцівниці вчили глядачів танцювальних рухів, щоб пізніше всі охочі долучилися до флешмобу. Тарабарова у цей час пішла переодягнутися, однак після її повернення стався конфуз – впала спідниця. Співачка, зазначивши, що всі ми люди, ще раз пішла за куліси.

Після поверненння Світлана запалювала місто “світлими” піснями: “Світло в тобі”, “Вихід є”, “Забувай”.

“Це дійсно світлий концерт. Дякую вам, Франківськ! Знаєте, на цьому етапі виступу я, зазвичай, розповідаю про свою родину, але сьогодні вирішила зробити виняток. Я отримала листа у Фейсбуці: чоловік написав, що у день мого концерту у його дружини – день народження. Ольга Любомир, вітаю Вас із Днем народження”, – привітала співачка та заспівала пісню “Вдвоем”.

Загалом, виконавиця співала українською та російською, а також впродовж концерту розповідала про себе і давала поради, зокрема, що потрібно навчитися слухати свого партнера та забувати все погане.

На останніх хвилинах до Тарабарової на сцену вийшла дівчинка із квітами і листівкою. Щоб послухати дитину, Світлана зупинила шоу. Юна франківка зачитала своє побажання та передала його співачці, а та, у свою чергу, пообіцяла зберегти цей подарунок.

20170923_203207

Наприкінці концерту співачка разом із фанатами творила казку за допомогою ліхтариків та влаштувала драйв. Проводжали Тарабарову гучними оплесками та квітами.

banner

Залишити відповідь