Дивна недуга перетворила дівчинку в казкового персонажа (ФОТО)

Дитина виглядає дивно, але в той же час дуже мило

Крихітка з Америки стала дуже популярної в соцмережах через рідкісне відхилення. Мелані Мартінез, проживає в шататі Міннесота, у свої неповні 2 рочки вона вже зірка! Причиною тому рідкісне генетичне захворювання. Очі дівчинки виглядають дуже незвичайним чином від чого викликають одночасно захоплення і подив.

Справа в тому, що через синдрому Аксенфельда-Рігера у дівчинки надзвичайно великі зіниці, що виглядає лякаюче і мило одночасно. Лікарі поставили Мелані діагноз, відразу після народження. Це генетичне захворювання впливає на рогівку і райдужну оболонку, через це зіниці можуть стати дуже великими або розташовуватися не по центру ока.

На даний момент дівчинка бачить відмінно, але в майбутньому у неї можуть виникнути проблеми із зором. Крім того, очі Мелані дуже чутливі до світла, а тому на вулиці вона змушена носити сонцезахисні окуляри. До речі, окуляри дівчинці дуже личать. Фото маленької принцеси в окулярах викликають бурю милих коментарів у соцмережах.

Я подумала, що вам, можливо, буде цікаво побачити Мелані в сонячних окулярах. Її очі дуже чутливі до світла, тому ми надягаємо окуляри кожен раз, коли виходимо на вулицю. Мені здається, вони симпатичні.

Довгий час мама Мелані – Карина Ортега відчувала себе ніяково, коли люди здивовано дивилися на її дочку. Але все-таки зважилася і опублікувала в Twitter розповідь про хворобу дівчинки, до якої доклала її знімки. На превеликий подив Карини, користувачі виявилися в захваті від незвичайної зовнішності дочки.

 
 

Я просто розтанула від всієї тієї любові, що ви посилаєте моїй принцесі. Люди, ви просто змушуєте мене плакати від щастя. Оскільки ви дуже милі, я вирішила поділитись улюбленими фото моєї крихітки.

Мелані хоче подякувати всім вам за добрі слова. Вона поняття не має, що таке Twitter, але я сказала їй, що її всі люблять і вважають красунею.

 Позитивні коментарі дали підтримку матері хворої дівчинки, допомогли адаптуватися в суспільстві і не комплексувати при кожному дивному погляді на Мелані.
Джерело: znaj.ua
banner

Залишити відповідь