Дивовижні світи юної мисткині з Івано-Франківська

Ірини Кедик всього 15, вже близько чотрихьох років Іра створює сюжети власних світів з різними часовими просторами, політичним устороєм, рельєфами та персонажами. Захопливі комікси із ілюстраціями і навіть саундтреками!  Дівчина створила вже 5 окремих світів – окремих планет з різними сюжетними лініями. Кожна планета має свою політичну та історичну карту, описаний рельєф і клімат. В історії описана певна політична ситуація та дії головного персонажа в цих подіях. 

Ірина не має спеціальної освіти, проходила лише пришвидшені курси художньої майстерності. Все, що виходить з-під її пера – плід фантазії та творчості дівчини. Мисткиня не зараховує свої роботи до жодного стилю. 

Спершу виникає ідея, яку дівична описує та створює сюжет, після цього народжуються персонажі, їх характер та зовнішність. Все сплітається в дивовижну історію, яку доповнюють саундтреки, які Іра записує на гітарі та фортепіано. 

Все почалось з офлайн гри, де зібралось комюніті митців, всі учасники створювали своїх персонажів, ділились та обговорювали їх, з часом це захоплення переросло у щось більше. 

Зараз Іра каже, що мистецтво стало сенсом її життя, в неї багато ідей, які ще треба втілити в життя.  Дівчина мріє випустити свій комікс, аби більше людей познайомились з її творчістю!

Свої роботи Ірина підписує псевдонімом Пташка Ігор

banner

Залишити відповідь