Енн Гетевей показала, як перетворюється на героїню фільму «Відьми» (ФОТО)

10 днів залишилося до Гелловіну — і до прем’єри фільму Роберта Земекіса «Відьми». Напередодні прем’єри Енн Гетевей поділилася в інстаграмі разючим відео, завдяки якому можна дізнатися, як актриса перетворилася на верховну відьму й наскільки непростим був її грим. Нагадаємо, «Відьми» — екранізація однойменної казки популярного письменника Роальда Даля. Це історія про те, як навчитися розпізнавати відьом серед людей і чому дітям варто їх боятися, пише vogue.ua

У невеликому тизері актори Енн Гетевей, Октавія Спенсер і Стенлі Туччі розповідають, що всі відьми у фільмі мають відмітні ознаки — власне, завдяки їм діти можуть вчасно впізнати лиходійок і встигнути сховатися. У них не руки, а кігті, і тому вони завжди носять довгі рукави; у них більші ніздрі; всі вони носять перуки, тому що не мають волосся; вони не мають пальців на ногах. Тож, якщо зняти з них перуки й ефектні рукавички до ліктя, видовище на нас чекає страшне.

Енн Гетевей у фільмі дісталася роль найголовнішої, найпідступнішої та найнебезпечнішої відьми — і її грим відповідає цій значущості. По-перше, на її обличчі з’явилися широкі шрами, яким позаздрять навіть Джокер. По-друге, за допомогою спеціальних накладок гримери зробили актрису лисою — у деяких сценах ми побачимо верховну відьму саме такою. У відео, яким поділилася Гетевей, видно як з її обличчя знімають зліпок за допомогою спеціальної гіпсової накладки — «це не магія, а копітка робота», підписала відео актриса. Побачити Енн Гетевей у ролі Верховної Відьми можна буде вже з 31 жовтня.

banner

Залишити відповідь