Фотограф чесно показав розвиток батьківських почуттів

Фотограф Філіп Толедано підкорив світ зворушливою історією про пізнання свого батьківства. Діти не були ані мрією його життя, ані основною метою. Однак чоловік став батьком у 40 років. І він відчув змішані почуття, коли народилася його дочка Лулу. Філіп зняв про це відвертий фотопроект.


Коли у тебе є дівчина, всі питають: “Коли ви одружитеся?”. І ось ви одружуєтеся. Тепер усі питають: “Коли ви станете батьками?”. І ось з’являється дитина. І всі знову запитують: “Коли ви плануєте другу?”, пише gazeta.ua

“Я був у пологовому залі і бачив, як народилася Лулу. Я мав дивне почуття: я став батьком? Накрило мене в той момент хвилею любові? Не впевнений.”

Озираючись назад, я бачу ті незвичайні метаморфози, які відбулися зі мною. Із фотографа я перетворився на батька.

Гумор – це те, що об’єднує людей. Це зрозуміла мені мова. Одного разу Лулу заговорила нею. Я дражнив її, і вона дражнила мене у відповідь. Я плакав. Ми розуміли один одного.

Я хочу вибачитися перед Карлою. Я знаю, що їй нелегко прийняти мою відвертість. Я хочу вибачитися перед Лулу. Одного разу вона побачить ці фотографії і прочитає ці слова. Я хочу, щоб вона знала: я такий радий, що вона в мене є. Я тебе дуже люблю, Лулу.

 

 

banner

Залишити відповідь