Фотограф Еллен фон Унверт: "Мої фото провокують ваші власні фантазії"

Роботи німецького фотографа Еллен фон Унверт присвячені еротичній жіночності: “У моїх знімках є загадка, і це відрізняє їх від порнографії. Вони показують вам якийсь сюжет, але при цьому ви не можете точно зрозуміти, що відбувається. Вони неоднозначні, і вони провокують ваші власні фантазії “.


За роки роботи в об’єктиві Еллен побували найвідоміші жінки-сучасниці – Клаудія Шиффер, Моніка Беллуччі, Бейонсе, Наталі Портман, Шарліз Терон, її роботи друкувалися у всіх кращих fashion-виданнях, пише gazeta.ua

“Сексуальність – це не про голе тіло, це про почуття. Мої моделі можуть бути повністю одягнені, але поводитися перед камерою так, що дух захоплює. Думаю, справа в тому, що з жінкою-фотографом дівчата відчувають себе комфортніше і швидше розкриваються. Мої зйомки проходять як божевільний дівич-вечір – легковажний, відвертий, без купюр. І нехай на подіумі тренд на андрогінність, я впевнена, всередині кожна з нас хоче залишатися чуттєвою, спокусливою, розкішною.”

Свій шлях в індустрії моди Еллен фон Унверт починала як манекенниця. Але професія моделі не приносила їй великої радості.

“Мене страшенно дратувало, коли фотограф не дозволяв рухатися, – зізнається фон Унверт. – Мені завжди хотілося робити якісь дурниці в кадрі, і я заохочую, коли мої моделі прагнуть фантазувати і робити якісь несподівані речі”.

Одного разу, після десяти років роботи моделлю, вона взяла в руки фотоапарат, подарований бойфрендом. З тих пір німкеня заслужила звання живої легенди fashion-фотографії.

“Модельна кар’єра стала для мене найкращою фотошколою, – розповідає Еллен. – За десять років роботи моделлю я чітко зрозуміла, як не треба знімати. Тому на знімальному майданчику я ніколи не змушую дівчат робити те, що їм не подобається. Напруга – так, може бути, але за нею повинні стояти живі емоції, а не скутість. І я ніколи не скажу: “Будь спокусливою”. Такі речі не потрібно промовляти, замість цього слід створити атмосферу, в якій вони проявляться. Ще мені подобається, коли люди рухаються, тому часто знімаю на дискотеках, в казино, на арені цирку. І у мене в зйомці завжди є сюжет, а не просто набір картинок”.

banner

Залишити відповідь