Фотографії Роберта Янса, в яких немає межі між мрією і реальністю

Роберт Янс – гамбурзький художник, мандрівник і фотограф. Його роботи – це зображення світу, в якому набагато більше фантазії, ніж реальності. У інстаграме він відомий як nois7, аккаунт-мільйонник, що зачарував людей з різних куточків світу. Кожне зображення нагадує щось з мрії, а звичайні деталі зовнішнього світу спотворюються казкою. Від подорожей на повітряних кулях до чарівних тварин – Роберт Янс схрещує мрію з природними ландшафтами.


Емоція є найважливішим аспектом його роботи. Янс прагне викликати у глядача ті почуття, які відчував сам під час зйомок. Він пояснює: «Я думаю, що образ повинен змусити вас відчути щось. Зображення повинно розповідати історію. Я хочу, щоб ви відчули те ж, що і я в ту мить ». Під час подорожей Роберт не тільки робить свої знімки, але співпрацює з іншими відомими фотографами. Потім він повертається в свою студію, де він ретушує фотографії, стираючи межу між мрією і дійсністю.

 

На мрійливих картинках Роберта ми бачимо ідеальні умови для диснеївських казок: зіркові небеса, хмари. гори, відокремлені будиночки і затишні вогники. Все це представлена в таких кольорах, що настрій мимоволі піднімається і ось вже хочеться швидше потрапити у власну казку.

banner

Залишити відповідь