Франківець Ігор Пустовіт записав інтерв’ю про скандальне розлучення з Сашею Бо

Франківець Ігор Пустовіт записав інтерв’ю про скандальне розлучення з Сашею Бо

Блогер анонсував вихід інтерв’ю, де розповів свою версію розлучення з дружиною, пишуть Версії.

Франківський блогер Ігор Пустовіт, дружина якого Саша Бо нещодавно шокувала подробицями життя з ним, записав інтерв’ю, де розповів свою версію подій.

Чоловік поспілкувався із Славою Дьоміним і вже зовсім скоро у Мережі з’явиться випуск із історією Ігоря. Блогер оприлюднив у своєму Instagram допис, де просить вибачення у своїх синів від Саші за те, що вони “виносять бруд назагал”.

Також він звинуватив Машу Єфросиніну, з якою записала інтерв’ю Саша, в тому, що вона женеться лише за переглядами і їй начхати на проблему у сім’ї.

“Мама опустила тата на саме дно своїми легендами, ще й на усю Україну. Якби на місці вашого тата був не ваш тато – можливо, він зараз був би вже у лікарні або і взагалі у якихось темніших і холодніших місцях. Мама не розуміла, що людині, якій вона так завзято принижувала вашого тата, було насправді чхати на її справжні проблеми. Хтось просто робив інтеграцію і рейтинги. Але найголовнішу проблему вони, нажаль, з нею так і не обговорили, а просто заходились переконувати усіх в тому, що ваш тато – монстр. І це, в якійсь мірі, мабуть правда…” – написав Ігор Пустовіт.

Франківець відзначив, що те, що він розповів у своєму інтерв’ю, не прикрашає його. Проте, заявив, що у нього немає іншого вибору.

“Ваш тато вирішив опуститися на ще глибше дно і піти розказати, як усе було насправді. Не виніть за це його, бо йому дуже важко. Люди проклинають його найгіршими образами світу, погрожують, принижують… Але у Вашого тата достатньо сили не просто пережити це і дати відповідь, а ще й допомогти і Вам, і Вашій мамі, і допомогти тисячам сімей України не розлучитись, не втратити одне-одного, не зруйнувати все. Заодно і Вам, мої зернятка, дати майстер-клас, як не треба робити у майбутньому!

Речі, які розказуватиме Ваш тато – не прикрашають його. Сам факт, що йому довелось кудись йти давати відповідь і робити також комусь рейтинги – не прикрашає його, але Ви маєте його зрозуміти, він цього не хотів, у нього не залишалось вибору, він не за це боровся! Не цього добивався і не цього бажав в результаті!

Речі, які розповідатиме Ваш тато будуть Вам неприємні, будуть навіть болючі. Будуть усім. І Вашому татові також. Але ми це переживем. Якщо Ваша мама вже і вирішила винести усю брудну білизну з нашого дому, то вона забула ще пару десятків ящиків і я вчора їй допоміг з ними. Бо якщо затіяла генеральне прибирання, то нехай в домі буде уже по-справжньому чисто. Нехай усе брудне і найбрудніше залишається там, позаду.

А Ви просто знайте, що я завжди був і буду поруч! Завжди допомагав і Вашій мамі, і Вам, і продовжуватиму це робити до самого кінця. Просто знайте, що я люблю Вас найбільше за усе на світі. Просто вибачте нас з мамою за усі наші помилки, за тупість, за нерозуміння, за меркантильність, за усі приниження і за усю біль. Просто вибачте і ніколи не повторяйте наших помилок”, – відзначив блогер.

Нагадаємо, днями франківська Instagram-блогерка Саша Пустовіт шокувала подробицями життя з чоловіком Ігорем, з яким розлучається. Так, вона розповіла, що колишній коханий знущався з неї морально та шантажував розповісти про булімію та туберкульоз. Жінка навіть опублікувала приватні відео з умовами розлучення з Ігорем Пустовітом.

Пізніше Ігор відреагував на її скандальне інтерв’ю. Він заявив, що його екскохана набрехала.

Нагадаємо, влітку стало відомо, що зіркова пара франківських блогерів Саша Бо та Ігор Пустовіт розходяться.  Подружжя було у шлюбі понад 5 років. Пара завжди позиціонувала себе як щаслива сім’я. Багато хто сприйняв звістку про розлучення Пустовітів як піар-хід та можливість “хайпанути”. Але, все виявилося по-справжньому. ЗМІ повідомляли про роман Ігоря Пустовіта із ефектною брюнеткою.

banner

Залишити відповідь