Франківець створив унікальну карту з віком будинків міста

Микола Клим’юк створив унікальну карту з віком будинків Івано-Франківська за допомогою сайту OpenStreetMap.


У коментарі “Галці” хлопець розповів, що на розробку карти пішло близько 30 годин. Додамо, що чогось схожого для Франківська ще не створювали.

“Складно сказати, скільки часу пішло. Це був мій хоббі-проєкт, я витрачав на нього 1-2 години вечорами. Ну загалом, якщо дуже приблизно, то пішло десь годин 30 – якщо враховувати час, який я витратив на те, щоб розібратись з інструментами”, – каже Клим’юк.

Для створення карти хлопець використовував перелік історичних пам’яток у “Вікіпедії”, проте чимало будинків там відсутні.

“На жаль, джерело далеке від ідеалу. Зрештою, як виявилось, і якість самої OpenStreetMap для Франківська така собі. Багато є років неточних, типу – “п. 20 ст” (початок 20 століття), “п. п. 20 ст.” (перша половина 20 століття). Я дозволив собі сміливість – для таких випадків приписати конкретний рік “п. 20 ст” в мене став 1910, “с. 19 ст” – 1850 і тп., щоб хоча би колір будинку на мапі відповідав легенді. “Польські” будинки загалом блакитні, “австрійські” – оранжеві з переходом до червоного”, – додає розробник.

Каже, що з часом планує доповнювати карту новими будинками, а от створювати мобільний додаток – ні.

Переглянути карту можна за цим посиланням.

banner

Залишити відповідь