Франківець записав кавер на пісні Jerry Heil та Олега Винника (ВІДЕО)

 Вся Україна нещодавно на реплеї слухала пісню «Охрана Отмена» відомої блогерки та співачки Jerry Heil. Ну а що вже говорити про трек «Молода Вовчиця» від улюбленця публіки, серцеїда Олега Винника. От і франківець Sho записав кавер, де поєднав ці два хіти. Музику взяв з треку Jerry Heil, а текст «Молода вовчиця», інтерпретований під себе. Про те, як виникла ідея створення такого «хіта» хлопець розповів команді OGOGO!


Насправді Sho звати Ігор, йому 23 роки, він працює барменом у одному із закладів Франкіська та паралельно займається графічним дизайном, одним із хобі хлопця є музика.

50594493_239736480294265_271376686749218866_n

“Я підписаний на телеграм канал Jerry Heil, і там був її мінус на пісню “Охрана Отмєна”, і я кажу своєму другу – давай спробуємо записати текст пісні Винника “Молода Вовчиця” на біт Jerry Heil”.

Sho розповідає, що під час процесу запису всі щиро сміялись, а текст пісні писав так, аби не втратити її основну думку.

«Текст писав особисто я. Ну як писав, це було більше схоже на “а спробую так, а може ось так”.Старався щоб текст залишився повністю Винника, єдине що прийшлось зробити – викинути пару слів з оригіналу і додати трішки свого. Але на мою думку, сенс пісні не втратився. Записувався у друга у міні-студії, по куплету, слухали, стирали, знову записували, і дійшло все до того, що ви можете послухати зараз.»

Sho каже, що Винник і на кавер наразі не відреагували. Франківець додає, що не варто боятись показувати свою творчість та планує випустити ще кілька пісень.

«Не бійтесь творити і показувати свою творчість, і тоді у вас візьмуть перше в житті інтерв`ю. Зараз в мене в процесі декілька пісень які я планую випустити досить скоро, так що підписуйтесь і слідкуйте».

Ліричну композицію франківця можете послухати тут:

banner

Залишити відповідь