Франківка створила унікальні "гуцульські стікери" та мріє переносити їх людям на тіла (ФОТО)

 23-річна Наталія-Анна Темех створила серію гуцульських наклейок, які в майбутньому мріє переносити людям на тіло. Команда OGOGO! поспілкувалась з авторкою незвичних ілюстрацій, та дізналася, що вони означають. 


45454532_1003550559851576_8284424895129792187_n

“Я почала малювати дааавно, як у всіх це почалося ще з дитинства. В художніх школах не вчилась, хіба батьки, побачивши мою любов до малювання, віддали мене у спеціалізований художній клас в 23 школі”, – каже художниця.

“Зараз закінчую магістратуру в академії мистецтв, менеджмент соціокультурної діяльності”, – ділиться Наталя.

 

“Цього року вирішила кардинально змінити стиль малюнків, бо відчула, що виросла з попереднього. Більше не цікавили милі дитячі малюночки, які я продукувала до того. І я вирішила шукати щось нове. Власне, зараз дуже кайфую від того, що в мене вийшло, хоча ніколи не думала, що буде в моїх роботах реалізм”, – каже дівчина.

“Щодо стилю – нема назви цьому стилю, можливо, того, що я недостатньо в тому “шарю”, але окрім слів “діджитал”(тобто малюнки у граф редакторах) нічого на думку не приходить. Просто, я не тільки гуцулами багата, мені подобається перемальовувати якісь стильні образи, надавати їм інакших відтінків, малювати щось схоже на тату-ескізи (мені подобається стара школа, але не хочу її наслідувати під копірку).Є в мене і дуже прості, буквально з кількох ліній, малюнки. Тобто я не працюю в одному напрямку”, – розповідає Наталя Темех.

“Наклейки – дуже давно хотіла намалювати, а гуцульська тематика, так це ж моє, я сама народилась у Косові і виростала і селі, що поруч – Вербовцях. З дитинства їздила у гори, в дідуся та бабусі читала книжки і напевно це якось відклалось у думках. Я взагалі люблю все гуцульське. І вирішила минулого року, що треба запустити свій мерч, то чому ж не з стікерів почати”, – каже Наталя.

“Вони маленькі, можете порівняти – клевер (ота петрушка з 4 листками) має 7 см.
Дикі, як самі гори. Нахабні, як їх мешканці. І дешеві, як сирні коники на святі полонини (якщо знати де купляти). 5 грн штукенція, 45 – вся компашка разом (9 прикольних тіпів і панянок, одна змія з топірцем, кінь, оленятко і Динозавр(10стікерів).

Також є бігсайзи по 12 см (висота), які будуть займати видне місце на ваших речах.
Хаслити можна за:
Один стікер – 10 грн.
Стікерпак – 70 грн.”, – розповідає мисткиня.

“Я люблю те, що народилась у горах, і цим тепер можна випендрюватись. Найкраще дитинство, яке можна уявити. Серед природи, серед легенд.  А ще я намалювала себе вперше у новому стилі. Стікера такого не буде, хіба для себе надрукую”

43575716_247344839275587_5327391082817279629_n

“В подальшому буде більше стікерів і не тільки. Взагалі в мріях, щоб вони перекочували на людські тіла. Якщо людям зайшли стікери – чому і партаки такі не сподобаються? Але то ще треба вчитись”, – каже художниця.

 

“Поки – роздрукувала нову партію і думаю над тим, щоб зробити листівки. То дуже далекі плани на майбутнє, хочу, але знаю себе: якщо почну багато про це розповідати, то не виконаю. Персонажів насправді називала випадково. Я люблю робити експромтом. Тому коли вибирала назву – не страждала сильно, просто писала перше, що в голову прийшло. А які тематики буду дальше – тільки Богу відомо, на що буде натхнення, на те і намалюю”, – підсумовує Наталя Темех.

Пакет стікерів : “Топірець”, “Мавка”, “Чугайстер”, “Лісовий голова”, “Гуцульський shikk”, “Королева гори”, “Газда в гражді”, “Музика” можна замовити у інстаграмі художниці.

banner

Залишити відповідь