Франківська перукарка про тренди у фарбуванні та стрижках (ФОТО)

15 жовтня, у рамках підготовки Star face of the season, учасницям провели майстер клас, присвячений тенденціям у сфері зачісок.


Проводила лекцію перукар-колорист, технолог “LAKME” – Олена Михайлюк.

44096822_343502749549929_5596080711510523904_n

Спікер розповіла дівчатам про нинішні тренди у фарбуванні волосся. Команда “OGOGO!” зібрала для вас топ порад.

“Чорний, коричневий, та русий колір волосся виходять з моди. У 2019 році акцент буде більше на рудих тонах волосся, а також у тренді будуть карамельні відтінки”, – розповідає Олена.

 

Популярними стають саме відтінки. Щодо технік фарбування, то балаяж, шануш, омбре, аір тач залишаються на піку популярності.

“Однотонне волосся вже не в тренді, мають бути різні відтінки. Через це набуває популярності 3 D фарбування”, – зазначає перукар.

Ще популярними є шалено яскраві кольори. Проте в наступному році вони з’являтимуться у напів-тонах. Рожевий стане ніжно малиновим, синій – бірюзовим. Проте Олена не радить малюватись у такі кольори, адже знає їхні наслідки.

“Принаймі ви залишитесь з волоссям, якщо не малюватиметесь в такі кольори.”

Майстриня пояснює – такі фарби місять в собі прямий пігмент, який сильно пошкоджує волосся. Внаслідок цього воно ламається та випадає.

Перукарка-колористка також розповіла, які кольори будуть актуальними цьогоріч.

“Колір бургунді – те що набере великої популярності у 2019 році. Це чорно-червоний, грубо кажучи.  Проходить тренд на сірі, гранітні відтінки. Максимум, де він залишається – у коротких стрижках. “

Мідні, каштаново-карамельні відтінки та теплі тони теж залишаються актуальними.

Говорили й про чоловіче фарбування. Спікерка зазначає, що у стрижках для мужчин гранітний колір залишився популярним.

Жінка радить купувати засіб для догляду за волоссям від тієї ж фірми, що й  фарба, котрою його малюєте.

Не оминули й тему стрижок.

“Цього сезону модні ультра-короткі стрижки, диксонекти – тобто перепади волосся. Особливо це популярно у барбешопах -для чоловічих стрижок. Зникає середня довжина стрижки. В моді або ультра-коротке волосся, або дуже довге. Для довгого волосся зараз є градації, а для короткого підійде боб короткий або видовжений”, – радить Михайлюк.

Завершила лекцію Олена тезою, що загалом в моді зараз – здоров’я.

“Ми намагаємось їсти здорову їжу, ходити у зал, одягати натуральні тканини, то ж і волосся повинно бути живим, здоровим.”

banner

Залишити відповідь