Франківські гімназисти зробили унікальні фото під час параду планет (ФОТО)

Декан фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету Іван Гасюк разом з учнями Української гімназії №1 спостерігав за парадом планет, та зробили декілька унікальних знімків.


Враженнями від роботи Іван Гасюк поділився на своїй сторінці у фейсбук. Він ділиться, що місяць заважав, бо той повний і яскравий — добряче підсвічував небо та не дозволяв повною мірою насолодитися видом планет.

“Ми його сфоткали ще завидна. А потім появився величний Юпітер з трьома супутниками (четвертого не розгледіли, він, мабуть, за планетою). Ну і, звичайно, Сатурн зі своїм капелюшком. А потім заховалися від комарів і очікували, коли вийде Марс, проте його зображення розсіювалося хмаринками. Ранкову Венеру проспали… Та все ще попереду, це тільки проба техніки та цікава екскурсія зоряним небом!”, – розповідає Гасюк.

Довідково: Парад планет — астрономічне явище, при якому кілька планет Сонячної системи виявляються «на одній прямій» від Сонця з розкидом у 20-30°. При цьому вони знаходяться більш-менш близько одна до одної на небесній сфері.

banner

Залишити відповідь