Франківські мами-блогери в instagram

Багато молодих мам стають активними користувачками соцмереж.  В їхніх аккаунтах ви навряд чи знайдете типово жіночі селфі. У профілях “живуть” нереально успішні жінки й такі ж нереальні діти. Вони посміхаються за обіднім столом, грають в пісочниці, катаються на велосипеді. Безумовно, у кожного свої смаки. Скільки мам, стільки й думок, але завжди можна знайти щось корисне для себе. Команда OGOGO! пропонує вам список франківських матусь, чиї сторінки інформативні, естетичні та цікаві.


Очолює наш список @sashaabo.

Саша Пустовіт – одна з найбільш відомих франківських блогерок. Вона викладає красиві світлини, пише цікаві пости на сімейну тематику та про материнство і встигає це все у 23-річному віці. Також у профілі часто можна побачити фото маленького сина Данила. Екаунт корисний, адже авторка пише про вагітність, дитячий одяг та виховання, сімейний відпочинок, харчування та ще море цікавого.

За життям матусі спостерігають 304 тисячі читачів.


Наступною у списку є @iva_zavalna.

Молода мама пише пости про відпочинок, дитячі іграшки, одяг та цікаві секрети сімейного щастя. Як зазначає сама авторка, у її профілі “вся правда про будні молодої мами”. Доповнюють гармонійний екаунт світлини синочка Еміка, щасливі фото спільного відпочинку. Ця 28-річна мама-блогерка з Івано-Франківська показує життя таким, яким воно є.

За її профілем спостерігає 19,7 тисяч читачів.


Продовжує список @tanyaprentkovych.

Приємна зовнішність, цікаві фешн-огляди, світлини, як у глянцевих журналах, – все це у профілі молодої матусі. Пише вона про тренди, які підкріплює оригінальними фотографіями, а також про сімейне життя, сина та материнство.

За екаунтом матусі спостерігають  278 тисяч читачів.


Також у нашому списку є @sarafynjulia.

Молода мама пише про сина Артема, догляд за собою та виховання дитини. А доповнюють профіль прекрасні світлини і розповіді. Як зазначає сама власниця екаунту, вона – “трішки бізнес вумен”. Також присутня рубрика, у якій йдеться про поради щодо інтер’єру та облаштування будинку. “Тут про все, часто про корисне”, – пише авторка.

За її сторінкою стежать 8,933 читачів.


Продовжуємо список: @ira.krainiak.

Молода матуся з Івано-Франківська скромно зазначає: “профіль без інформативних постів”.  Але насправді він цікавий, чуттєвий, а всі світлини дуже щирі та емоційні.  “Кожне фото дороге серцю”, – пише Ірина.

За її сторінкою стежать 1 700 читачів.

 


Ще у списку присутня @nartuha.

Молода матуся з неймовірно ніжним профілем та чудовою донечкою. Ділиться навіть не світлинами, а скоріше “щасливими моментами” з відпочинку, радістю материнства. На сторінці також присутні фото смачних страв місцевих закладів і рецепти.

Кількість читачів – 541.


Також у нашому списку @romaxjulia.

Профіль сім’ї Туріїв. Роман та Юлія – позитивне подружжя вегетеріанців, котрі виховують маленького Макса. На сторінці багато зворушливих світлин з відпочинку, а  також своєрідні “бекстейджі” з франківських фестів та подій, адже власники екаунту ведуть дуже активний і здоровий спосіб життя.

Стежать за профілем 1 113 читачів.


Завершує наш список чудова @ivannafuryk.

Молода прогресивна мама, майстриня спорту з боксу, яка живе у Коломиї і встигає все. Вона виховує синочка Артема, веде цікавий інста-блог, – все це у 23 роки. Авторка пише про косметичні засоби, одяг та виховання. Читачі захоплюються проникливими розповідями знайомства молодих батьків.

За її профілем стежать 33,6 тисяч читачів.

 

banner

Залишити відповідь