Франківські журналісти позмагалися у лазерних боях (ФОТО)

Івано-Франківськ продовжує підкорювати нова активна командна гра “лазертаг”.

Лазертаг – це імітація бойових дій з використанням зброї, яка “вражає” датчики на голові безпечним для людини імпульсом інфрачервоного світла.

Особливістю розваги є її повна безпечність. На відміну від пейнтболу чи страйкболу під час “перестрілок” немає фізичного впливу на “ворогів” – влучання фіксує комп’ютер, який повідомляє про це як стрілка, так і ціль.

Тож у порівнянні з іншими видами спорту, лазертаг має особливу привабливість як командна військово-спортивна пригода. Ігри відбуваються в приміщенні поблизу “Велесу” і пов’язані з активним руховим навантаженням, причому відсутня необхідність поділу гравців по вагових або вікових категоріях.

Днями завдяки лазертаг-клубу “ВАРТА” працівники франківської редакції Ogogo! та інших місцевих ЗМІ позмагалися у двох видах ігор. Спочатку суперники “вибивали” один одного, а потім боролися за утримання контрольної точки. Як і годиться колегам “по цеху”, перемогла дружба.

Загалом дозвілля з лазертаг-клубом “ВАРТА” дозволить урізноманітнити і проводити з користю свій відпочинок, отримати нові емоції, бути в хорошій фізичній формі, домогтись згуртованості в ході гри та виявити у собі природного лідера.

Відпочивай з Клубом активного відпочинку “ВАРТА”!

Більше про лазертаг в Івано-Франківську читайте на сторінках “Варти” у соцмережах Facebook та Вконтакте.

banner

Залишити відповідь