Франківську співачку затримали в аеропорту Туреччини через її вік

“Жінка “застрягла” на паспортному контролі, бо ніхто не повірив її віку”.

З таким заголовком вийшла стаття про відому співачку з Івано-Франківська Ламу (Наталія Дзенків) у британському виданні “The Independent”.

“Затримка під час паспортного контролю – це завжди дратівливо, але це може виглядати не так образливо, коли причиною затримки є ваш надто хороший вигляд. Це трапилось із 41-річною українською співачкою  Наталією Дзеньків  – після перевірки документів, прикордонники просто не повірили, що їй 41, оскільки вона виглядала “значно молодшою”, – пише видання.

Про цей випадок Лама розповіла у соцмережі:

“Вже перед вильотом в Україну мене затримали співробітники паспортного контролю. Для мене це стало дуже великою несподіванкою, закону я не порушувала, тому підстав для затримання в них не було. Але ще більше мене здивувала причина цього непорозуміння. Дізнавшись через що мене затримали, я навіть розсміялася – причиною став мій вік за паспортом. Я вже звикла, що часто роблять компліменти моїй зовнішності, але я навіть і уявити не могла, що колись це стане мотивом для мого затримання”, – відверто зізналася співачка.

Розв’язати ситуацію Наталі допоміг випадок. Артистку впізнали люди, які проходили контроль разом зі співачкою і почали робити селфі з зіркою і брати автографи.

Джерело – Версії.

banner

Залишити відповідь