Франківський блогер розповів, чим займається на карантині і дав свої поради занять

Відомий франківський блогер Ігор Пустовіт (750 тисяч підписників) опублікував “карантинний пост”, у якому розповів, чим займається з сім’єю.


Відповідний допис він виклав на своїй сторінці у соціальній мережі Інстаграм. Чоловік зізнався, що йому трохи страшно з ситуації навколо і розповів, що приєднується до флешмобу по написанню варіантів “чим зайняти себе вдома, на карантині”,  пише OGOGO!

“Сидимо усі вдома! Насправді це трішки і цікаво, бо щось таке масове вперше, у нашій історії такого ніколи не було + ці всі дії відбуваються одночасно у всьому світі і це дуже моторошно, як у якомусь фільмі. Це справді страшно. Ніхто не хоче заразитись і мати неприємності, ніхто не хоче наражати когось на небезпеку. Тому ще раз – сидимо усі вдома!”, – пише Пустовіт.

Далі список порад “Чим зайняти себе вдома, на карантині” від блогера:

1. Поприбирати всюди, де Вам завжди бракувало часу: на балконах, у шафах, у підвалі, гаражі чи на горищі. Я також пропоную поприбирати навіть на своїх старих ноутбуках чи вінчестерах, повидаляти непотрібні файли і заодно згадати часи.

2. Відіспатись на декілька років вперед (це працює тільки для тих, у кого нема дітей, бо наш маленький будильничок Євгенко сьогодні підняв мене по розкладу, як завжди в 7:00, тому цей варіант мені недоступний, але Ви користайтесь, поки є нагода.

3. Багато блогерів зробили списки цікавих фільмів, шукайте і передивляйтесь.

4. Можете передивитись усі наші старі влоги на Ютубі, ми не проти) Новий буде трішки пізніше.

5. Не забувайте, що я стежу за 10 цікавими людьми і ми разом щодня даруємо печиво.

6. Якщо Ви вмієте, то можна навіть зробити мінімальний ремонт в окремій кімнаті або і у всій квартирі )

7. Можна пограти в ігри, як у старі-добрі) Якщо маєте PS4 – завдання в рази полегшується. Реальний футбол відмінили, тому можна у віртуальний і пограти на геймпаді)

8. Готуйте-випікайте-експерементуйте.

І найважливіше – не виходьте з дому, не накручуйте себе і не впадайте у паніку! Все обов’язково скоро буде добре, як і завжди.

banner

Залишити відповідь