Франківська співачка Lumara.Urban презентувала кліп на оптимістичну пісню «Вітер змін» (ФОТО)

Івано-франківська співачка Lumara.Urban (Тамара Луценко) в Івано-Франківську презентувала кліп на пісню «Вітер змін». Оптимістична композиція про те, що після сірої смуги починається біла і не слід боятися змін.

«Зміни – це завжди на краще. Якщо зараз не все легко, не все просто, то зміни принесуть хороше», – вважає виконавиця Тамара Луценко.

Пісня написана у 2011 році, а минулого року отримала нове звучання. Авторами відео та музики є дружня команда іванофранківців. Співачкою, сценаристом та режисером є сама Тамара. Вона зізнається, що обов’язки було непросто розподілити. Важко бути і в кадрі, і слідкувати, як воно має виглядати. Менше року тривала робота над кліпом. Його знімали на кількох локаціях в Івано-Франківську та на Дністровському каньйоні. У кадр потрапили краса столиці Прикарпаття та байкери.

«Біля річки з’явилася постать, яка уособлює внутрішню силу. Вона є у кожної людини, її можна пробудити. Якщо у вас проблеми, труднощі, то знайте, що ви не самі, у вас є внутрішній ресурс», – зауважила співачка.

Після презентації Lumara.Urban вперше з новим складом музикантів потішили слухачів кількома композиціями.

Кліп опублікуємо згодом.

banner

Залишити відповідь