Погляд знизу: смішні і величні тварини, зняті з-під скляного столу

Фотограф Андріус Бурба почав цей проект зі знімків кішок, а тепер серія перетворилася в окремий жанр анімалістичної фотографії.

Литовський фотограф Андріус Бурба зайнявся проектом «Погляд знизу» (Underlook) більше трьох років тому. Точніше, замислювалося це не як проект, а як разова фотосесія Under-Cats. Бурба придумав ставити кішок на скляний стіл і знімати з цього незвичайного ракурсу з дуже контрастним світлом. Однак серія стала такою популярною, що німецьке видання Riva випустило її окремою книгою в 2016 році, а фотограф вирішив продовжити розпочате.

У підсумку в проект «Погляд знизу» входять сотні знімків тварин, які дивляться на фотографа зверху вниз через поверхню скляного столу: крім кішок і собак Ардіус знімає екзотичних тварин на кшталт змій, знімає комах, їжаків, кроликів і навіть коней-ваговозів. А фотоісторія вилилася в цілу серію фотоальбомів і популярну лінію сувенірної продукції на кшталт календарів.

В кінцевому підсумку, через велику кількість запитів Бурба навіть додав можливість замовити фотосесію в стилі Underlook для свого вихованця – для цього потрібно заповнити заявку на його сайті.

Джерело

banner

Залишити відповідь