Зворушливі світлини про дружбу трирічного хлопчика та собаки Рейгана (ФОТО)

Історія лабрадудля Рейгана і його друга Бадді добре відома користувачам соцмереж. Їхні фото неодноразово облітали світові ЗМІ, а сторінку в існтаграмі з їхніми фото переглядають сотні тисяч людей.

Тепер їхні світлини вийдуть у благодійній книзі та календарі на 2014-ий рік на підтримку прийомних сімей у США.

Лабрадудль і Бадді постійно проводять час разом. Зрештою, прийомна бабуся хлопчика Санді Свірідофф вирішила, що не варто лише сім’ї милуватись ними. Тому почала спершу публікувати світлини у соцмережах, а тепер і в книжці, пише УП з посиланням на BoredPanda.

“Вона міститиме нові фото, які відображають їхні стосунки відколи вони вперше зустрілись і дотепер. А це – майже два роки”, – розповіла жінка.

Вона взяла собі лабрадудля Рейгана у віці 8-тижнів, аби допомогти своїй доньці справитись з болем і смутком, коли сім’я мала віддати перших двох прийомних дітей.

Нагадаємо, що у США добре розвинена система прийомних сімей, де живуть діти, яких відбирають у батьків соціальні служби. Якщо батьки “виправляються”, їм повертають дітей. Якщо ж ні – то після позбавлення їх батьківства, дитину можна всиновлювати.

Бадді був всиновлений у 11-місячному віці, і з тих пір постійно оточений любов’ю собаки Рейгана.

banner

Залишити відповідь