Google запустив нову функціональність для iPhone, iPad та Apple Watch

Корпорація Google працює над функціями не лише для Android, а й піклується про користувачів iOS. Сьогодні у продаж виходить новий iPhone 12 і компанія поділилася 4 способами у які можна використовувати її функціональність на iPhone, iPad та Apple Watch. Варто зауважити, що всі ці функції також працюють і на моделях попередніх поколінь, але тільки на iOS 14, пише pingvin

Віджети для iPhone та iPad

Віджети – це новинка iOS 14, які персоналізують ваш iPhone і забезпечують швидкий доступ до ваших улюблених програм. Ось новинка, яку варто спробувати: віджет Google Фото переміщається по спогадах на ваших фото. Це допоможе пригадати найкращі моменти прямо на головному екрані смартфона.

Google запустив нову функціональність для iPhone, iPad та Apple Watch

Ви також тепер можете додати віджет YouTube Music. Завдяки цьому недавно прослухані пісні завжди під рукою, і значно швидше можете отримати доступ до більш ніж 70 млн офіційних пісень.

З моменту запуску iOS 14 у вересні, мільйони людей скористалися віджетом пошуку Google. Він забезпечує швидкий доступ до пошуку на головному екрані і містить ярлики для різних способів пошуку в додатку Google. Lens дозволяє вам шукати те, що ви бачите, за допомогою камери, голосовий пошук дозволяє наспівувати, щоб шукати пісні, а Incognito може забезпечити додатковий рівень конфіденційності.

Як встановити віджети «Фотографії», «YouTube Music» та «Пошук»:

  • завантажте додатки Google Фото, YouTube Music або Google з App Store. Потім виконайте наступні дії:
  • натисніть і утримуйте палець на головному екрані вашого iPhone або iPad
  • виберіть «+» у верхньому лівому куті, щоб відкрити галерею віджетів
  • знайдіть і торкніться додатка Google, YouTube Music або Google Фото
  • проведіть пальцем вправо / вліво, щоб вибрати розмір віджету
  • натисніть «Додати віджет»
  • помістіть віджет у потрібне місце і натисніть «Готово» в правому верхньому куті

Спробуйте Карти і YouTube Music на Apple Watch

Багато користувачів iPhone мають годинник від Apple, і доступ до певних функцій одним рухом руки може бути корисний у найрізноманітніших ситуаціях. Якщо ви використовуєте Карти Google на Apple Watch, то можете отримувати оцінки маршруту і покрокові інструкції до попередньо збережених місць, не відкриваючи iPhone.

Google запустив нову функціональність для iPhone, iPad та Apple Watch

Новий додаток Watch для YouTube Music дозволяє налаштувати циферблат за допомогою функцій відтворення YouTube Music (відтворення, пауза, пропуск) і дає рекомендації для нових пісень на основі ваших звичок прослуховування.

Оберіть вподобаний додаток електронної пошти і браузер для iPhone та iPad

Під час налаштування нового iPhone тепер ви можете вибрати, який браузер і поштовий сервіс будуть типовими. Раніше Apple не дозволяла такого робити і всі листи відкривалися у додатку Пошта, а посилання тільки через Safari. Тепер, за бажанням, можна встановити автоматичне відкриття у Gmail та Chrome.

Увімкніть розширені функції конфіденційності, як-от «Екран конфіденційності»

Якщо ви використовуєте Google Диск на iPhone або iPad, вам може сподобатися функція під назвою «Екран конфіденційності». Використовуючи Face ID або Touch ID на пристрої iOS, «Екран конфіденційності» приховуватиме ваші файли від перегляду, поки не підтвердить, що це ви. Екран конфіденційності активується щоразу, коли ви закриваєте і відкриваєте додаток «Диск», а також при перемиканні між Диском й іншим додатком.

banner

Залишити відповідь