Горбунов і Осадча офіційно підтвердили свої стосунки

У мас-медіа деякий час поширювалися чутки, що телеведуча Катерина Осадча народила дитину від відомого іванофранківця Юрія Горбунова. З народженням малюка їх вітали інші зірки шоубізнесу. Тепер пара офіційно підтвердила свої стосунки.

В інтерв’ю журналу “Viva” зірки розповіли, що їхня любовна історія почалася на знімальному майданчику «Голосу.Діти-2», передає 1+1.

«Перша симпатія виникла на телевізійної майданчику. Але так як проект знімається час від часу і між зйомками (від «сліпих прослуховувань» до прямих ефірів) проходять місяці, то в ці періоди ми з Юрою стали телефонувати один одному, навіть на вечері іноді ходили разом. Загалом, стало очевидно, що це вже не просто робочі дружні стосунки», – розповідає Катерина Осадча.

Крім того, пара зізналася, що перебуває у законному шлюбі.

«Ми не особливо приховували наші стосунки, але і афішувати нічого не збиралися. До речі, не збираємося це робити і далі, тому що сім’я і щастя люблять тишу. Але оскільки у нас має з’явитися дитина, то, звичайно, ми хочемо, щоб всі все знали і розуміли. Хочемо сказати, що це плід любові, бажана і дуже очікувана дитина. Тому, ось, констатуємо факт», – сказав Юрій.

«На момент виходу номера вже будемо законними чоловіком і дружиною», – додала Катя.

Які сюрпризи роблять один одному телеведучі, як розподіляються домашні обов’язки, і як проходила підготовка до появи на світ малюка, читайте в свіжому номері журналу «Viva».

Юрій Горбунов та Катерина Осадча, ведучі проекту «Голос країни-7», 18 лютого стали щасливими батьками сина.

 

banner

Залишити відповідь