HBO Max поверне «Віднесені вітром» у каталог, додавши дисклеймер про історію

 

Стримінговий сервіс HBO Max поверне у свій каталог фільм «Віднесені вітром» додавши дисклеймер про історичний контекст і про те, які проблеми порушуються у фільмі.

Про це повідомляє Entertainment Weekly.

У початок фільму будуть вставлені цитати професора Чиказького університету кінематографії та ведучої шоу Silent Sunday Nights Жаклін Стюарт. Точна дата повернення фільму на сервіс поки невідома, пише  thebabel.

Голова WarnerMedia Entertainmen заявив, що сервіс із самого початку повинен був додати дисклеймер у картину. Він сказав, що не пошкодував про рішення тимчасово прибрати фільм.

«Віднесені вітром» — фільм 1939 року, події розгортаються під час громадянської війни у США. Вважається класикою американського кіно. Стрічка є екранізацією однойменного роману американської письменниці Марґарет Мітчелл. Фільм отримав 8 нагород «Оскар». У 2018 році займав 159 позицію у списку «250 кращих фільмів за версією IMDb».

 

Нагадаємо,  раніше HBO Max видалив із каталогу фільм “Віднесені вітром” через расові теми. Зазначалося, що фільм буде повернуто на платформу за умови, що в ньому з’являться примітки щодо “суперечливих тем”, що містяться в ньому.

 

banner

Залишити відповідь