Хлопець вигнав свою дівчину з дому: все через домашнього кота

Американець буквально виставив за двері свою дівчину через те, що їй не сподобався його домашній кіт. Вчинок здається дуже жорстким, але люди, на диво, підтримали хлопця, пише 24 канал.

Він розповів усю історію на розважальному ресурсі Reddit. Несподівано, але користувачі цілком нормально відреагували на його вчинок. Вони вважають, що дівчина не мала права так жорстко поводитися із котом.

Дівчина переїхала до хлопця кілька тижнів тому

Пара зустрічається вже два роки, але лише нещодавно вони вирішили пожити разом. Хлопець одразу зауважив, що коханій не сподобався його 3-річний кіт Рейвен. Утім, все було досить спокійно. Та одного разу пухнастик просто зник.

Було зрозуміло, що дівчині не подобається мій кіт. Я не думав, що це буде великою проблемою, доки не прийшов додому, а його просто не було. Він не є вуличним котом, тому ніколи не виходить на вулицю, – згадує автор.

На щастя, через кілька годин котик знайшовся за два квартали від будинку: його випадково побачив друг автора, який заніс пухнастика додому. У хлопця виникло одне питання: “Як кіт взагалі міг там опинитися?”

Зрештою, дівчина таки зізналася, що просто викинула котика з дому. Здається, вона не усвідомлювала, що буде далі. Бо хлопець просто вигнав її до кінця місяця.

Вона плакала, що їй немає куди йти й доведеться жити на вулиці. Я сказав, що мені байдуже… Мої друзі думають, що це було занадто різко. Але котик міг померти через неї, і я не хочу, щоб вона ще щось таке спробувала зробити, – згадує автор.

Цікаво, що користувачі Reddit переважно підтримали хлопця. На їхню думку, вона перетнула межу:

  • Кіт був першим.
  • Їй було байдуже, що котику не було куди йти, але вона викинула його на вулицю. У кота менше можливостей, ніж в неї, бо вона може знайти роботу і квартиру.
  • Кіт – частина твоєї сім’ї. Вона не має права виганяти кішку, яка могла б померти чи отримати серйозні травми… Знайди нову дівчину, яка любить котів.


banner

Залишити відповідь