Hyperloop One провела перші повноцінні випробування свого вакуумного поїзда (ВІДЕО)

Компанія Hyperloop One, яка активно займається розвитком ідей високошвидкісної транспортної системи Hyperloop, придуманої творцем Tesla та SpaseX Ілоном Маском, повідомила про проведення перших повноцінних випробувань технології у вакуумному середовищі.

Випробування проводилися на тестовій трасі в Неваді, будівництво якої завершилося лише навесні. Під час тестування побудований прототип, що використовує технологію магнітної левітації розвинув швидкість у 112 кілометрів на годину

Довжина тестового треку становить всього 500 метрів, тобто, особливо на ньому не розженешся. Наступного разу компанія планує розігнати потяг до вже пристойних 402 кілометрів на годину. Початковий проект Маска передбачає, що пасажирські потяги Hyperloop зможуть пересуватися по тунелях, в яких буде підтримуватися так званий форвакуум з тиском близько 100 Паскалей, зі швидкістю понад 1000 кілометрів на годину.

Hyperloop One опублікувала не тільки кілька зображень капсули з випробувань, але і виклала відео, хоча безпосередньо сам тест займає кілька секунд.

banner

Залишити відповідь