Instagram ввів нові функції

Тепер користуватися соцмережею набагато простіше.

З 15 серпня ви зможете відправляти опитування через прямі повідомлення в Instagram. Вони працюють так само, як додавання наклейки опитування до ваших історій, але тепер вам буде надана можливість відправити історію свого власного вибору користувачів.

Всі в груповому чаті зможуть переглядати результати опитування, коли вони голосують в режимі реального часу. Це не так принципово, як, наприклад, вміння відключати повідомлення ваших друзів, але це корисний інструмент, коли ви просто хочете опитати невелику групу релевантних людей. Наприклад, ви хочете дізнатися у друзів, в який заклад вони хочуть піти. Соцмережа помітно збільшує комфорт у спілкуванні між користувачами, роблячи акцент на більш особисте спілкування, поєднуючи це з публічними опитуваннями.

Стікер опитування був доступний для Stories з жовтня минулого року, і з тих пір до нього приєднався слайдер Emoji і стікер “Питання”.

Як і багато нових функцій Instagram, оновлення тепер поширюється на обрану групу користувачів на Android і iOS, і незабаром з’явиться у кожного користувача.

Джерело : znaj.ua

banner

Залишити відповідь