Іспанець розфарбував 200-літній замок всіма кольорами веселки

Старовинний французький палац покрився яскравими барвами з легкої руки іспанського митця. 

Окуда Сан Мігель, відомий як просто Ocuda, – іспанський художник, засновник студії Ocudart, прославився своїми строкатими графіті. Найчастіше його жертвами стають історичні будівлі, пише his.ua.

Не оминула ця доля і французьке шато XIX століття, розташоване в долині Луари. Кілька днів роботи, плюс сотні літрів найяскравіших фарб – і на фасаді особняка з’явилися немислимі геометричні малюнки.

Здавалося б: за таке поводження зі старовинним будинком синьйор Сан Мігель вже мав би познайомитися з французькими жандармами. Але  ні. Виявляється, цей проект художник реалізував в рамках місцевого урбан-фестивалю La Bel Valette зі схваленням та під наглядом його кураторів.

Робота отримала назву Skull mirror castle. Якщо придивитися, на фасаді будівлі можна розглянути два гігантські черепи, які створені з яскравих геометричних елементів, а очницями служать вікна.

До слова, сам особняк протягом 30-ти років залишався занедбаним, в останній раз він використовувався в якості дитячого пансіонату. Кілька років тому місцева влада перетворила його на майданчик для проведення фестивалю вуличного мистецтва.

banner

Залишити відповідь