It-girl - нове визначення ідеальної дівчини

Їх мало, та їх знає весь світ, ніхто не може пояснити, чим вони відрізняються від інших знаменитостей у сфері моди. Команда OGOGO! пропонує розібратися разом хто такі Itgirl та чому з них варто брати приклад.

It – girl – це не просто модна і доглянута дівчина, світська левиця або fashion- блогер. It – girl – це нова ікона стилю, на яку хочеться рівнятись за всіма параметрами : вона розумна, освічена, ерудована, начитана, прекрасно розбирається не лише в моді, але й в мистецтві, дружить зі знаменитостями та  творчими людьми. Нарешті, вона красива, струнка і – так, багата! Хоча багатство -поняття відносне. Але найголовніше: It – girl зайнята справами! Її життя захоплююче та насичене, а сама вона встигає все.

Трохи історії

В 1904 році Редьярд Кіплінг в розповіді “Місіс Батерст”написав: “Мені запам’яталося, де вона стояла, і що говорила, і як виглядала. Ось в чому секрет. Не краса, так би мовити, важлива, й  красиві слова говорити необов’язково. Буває, жінка тільки пройде по вулиці, і чоловікові її вже не забути”. Ось воно -те саме загадкове “It”, інформує Хочу.

Через 20 з гаком років англійка Элеонор Глин випустила книгу під ходовою назвою “It”, по якій Paramount Pictures зняв гучну екранізацію з Кларою Боул в головній ролі, яка стала і першою офіційною It – girlв історії. Так одна з перших красунь Голлівуду започаткувала феномен It – girl -нез’ясовно привабливих дівчат, що знаходяться в зеніті слави, успіху і всезагальної уваги.

 

banner

Залишити відповідь