Качество удивляет, - російського блогера шокував новий сухпай ЗСУ (ВІДЕО)

Російський блогер під ніком Solid був шокований сухим пайком, який виготовляють в Україні.

Свій огляд нового сухпайка чоловік виклав на свій YouTube – канал. За тиждень його ролик набрав понад 600 тисяч переглядів.

Сухпай, який прислали блогеру з України – не відноситься до Збройних сил України. В армійському є для розігріву спеціальна хімічна грілка, а на сніданок ще курага або родзинки, шоколад і жуйки, коментує відео радник президента Юрій Бірюков у себе на Facebook.

«Оглядів нового сухпайка на YouTube вже багато, і там є певне сум’яття і плутанина. І ось ще один огляд. Від росіянина, так. Дуже характерні тези, дуже характерні емоції. І я зараз не про сам пайок. Я про фразу “між 15-м і 18-м роками – прірва, не розумію як вони змогли». Так, прірва. У нас нові сухпайки і нова форма, у нас нові берці і нові ракети, у нас нові БТРи і сотня розгорнутих батальйонів. Так, ще не скрізь. Так, ще не у всіх. У нас ще все дуже далеко від ідеалу, у нас є ще над чим працювати і працювати. І ми працюємо. Кожен день. Крок за кроком», – пише Бірюков.

Довідка: Новий сухпай ЗСУ запровадили у 2016 році. Раціон включає перші та другі страви багатьох видів. Їх можна підігріти без використання вогню. У пакет входять галети з пшеничного борошна першого сорту, сухарі з борошна пшеничного першого сорту або з борошна житнього оббивного. Також – готова до вживання перша страва в реторт-упаковці, готова до вживання друга страва – каші з м’ясом або овочі з м’ясом в асортименті в реторт-упаковці. Ще до раціону увійшли розчинна кава, чай, цукор, мед, джем фруктовий, перець чорний, сіль, а також ложка пластикова одноразова, серветки паперова і волога.

Джерело.

banner

Залишити відповідь