5 легких фільмів, щоб розслабитись після важкого дня

Коли після насиченого дня, хочеться розслабитись і ні про що не думати, на допомогу приходить класика кінематографу! А щоб ви не витрачали на пошук потрібної стрічки не витрачати години, ми підготували невеличку добірку з легкими фільмами, під час яких можна розвантажити мізки і просто насолоджуватись!

  1. Ми Міллери (We’re the Millers)

Фільм по праву гідний називатися комедією: хороших жартів тут не бракує. Девід намагається допомогти підліткам, що потрапили в біду, але на нього нападають хулігани і відбирають у нього все, що при ньому було. Наш герой виявляється в скрутному становищі. Щоб виплутатися з халепи, хлопцеві доводиться підшукати собі фіктивну родину і разом з ними вирушити в захоплюючу подорож.

2. 1 + 1 (Intouchables)

Режисерам і акторам цього фільму вдалося створити життєствердну, дотепну, веселу і чарівну картину. Та й з пропорціями не переборщити – суміш драми і комедії в історії двох несхожих, як біле і чорне, друзів вийшла практично ідеальною.

3. Їж, молися, кохай (Eat Pray Love)

Заміжня жінка Елізабет Гілберт в один прекрасний день розуміє, що живе зовсім не тим життям, яким хотіла. Після хворобливого розлучення вона відправляється в подорож по світу, яка допомагає їй відкрити нові горизонти і пізнати себе. Фільм неквапливий, для спокійного, розслабленого перегляду.

4. Завжди кажи «так» (Yes Man)

Середньостатистичний менеджер у виконанні Джима Керрі перебуває в стані глибокої депресії. І, щоб хоч якось впоратися з цим завданням, він приймає рішення завжди говорити «так» і погоджуватися на будь-які пропозиції. Так в одну мить його життя перетворюється в божевільну авантюру, в якій корисно було б опинитися кожному з нас.

5. Секс по дружбі (Friends with Benefits)

Повна позитиву і веселощів картина. Головна героїня боїться відносин із зобов’язаннями. Вона зустрічає редактора глянцевого журналу, який теж втомився від жінок, які мріють вступити з ним в серйозні стосунки. Здавалося б, все складається ідеально, але не все так просто.

banner