5 найочікуваніших серіалів квітня

«Дивовижна місис Мейзел»

Фінальний сезон серіалу про домогосподарку в Нью-Йорку 1960-х, яка починає кар’єру стендаперки. У п’ятому сезоні Мідж Мейзел, здається, нарешті досягне успіху.

Веріен Фрай – американський журналіст, який у 1940 році вирушає в Європу, щоб допомогти врятувати євреїв від Голокосту. Справжню історію драматизували в романі «Портфоліо польотів», а тепер адаптують як мінісеріал. Як шоуранерка за серіал відповідає Анна Вінгер, яка вже зробила для Netflix «Неортодоксальну».

«За океан»

«Маленькі прекрасні речі»

У Клер розвалюється особисте життя й зіпсовані стосунки з донькою, але водночас вона починає вести колонку з порадами. Що б вона порадила молодій версії себе? У головній ролі в екранізації однойменної книжки номінантка на «Еммі» Кетрін Хан.

«Місис Девіс»

Черниця оголошує війну всемогутньому штучному інтелекту, але для перемоги їй треба знайти Святий Грааль. Якщо цей опис здається вам дивним, просто знайте, що за проєкт відповідають Деймон Лінделоф («Загублені», «Залишені», «Вартові») і Тара Ернандес («Теорія великого вибуху»). У головній ролі – Бетті Ґілпін із «Медсестри Джекі» та «Б.Л.И.С.К.».

«Любов і смерть»

Новий серіал суперпродюсера Девіда І. Келлі («Велика маленька брехня», «Дев’ять незнайомців») про справжню історію техаської домогосподарки, яка вбила свою подругу сокирою, з Елізабет Олсен у головній ролі. 

banner

Залишити відповідь