Девід Бекхем використав музику українського гурту DakhaBrakha для анонсу свого бренду (ВІДЕО)

Англійський футболіст Дэвид Бекхем, анонсуючи власний бренд House 99, опублікував рекламний ролик, в якому звучить композиція Sho Z, – Pod Duba української групи DakhaBrakha.

Бренд House 99 спеціалізується на продуктах для чоловіків, включаючи засоби та інструменти по догляду за шкірою і волоссям.

“Для мене догляд – це не лише те, як ви виглядаєте, але і те, як ви себе почуваєте. Це те, що дозволяє вам почувати себе комфортно, пробувати щось нове. Я створив House99, щоб надихнути людей і дати їм правильні продукти, щоб експериментувати і добре себе почувати”, – розповів Бекхем.

Назва House 99 посилає до року весілля Дэвида і Вікторії Бекхемів. Асортимент бренду складається з 21 продукту, починаючи від засобів по догляду за шкірою, закінчуючи спеціальними кремами для загоєння татуювань і олією для бороди.

Старт продажів запланований на 1 лютого. Спочатку продукція бренду ексклюзивно продаватиметься в лондонських магазинах Harvey Nichols, а починаючи з 1 березня – в інших магазинах Великобританії і в 19 країнах світу, точний список яких ще не оголошували.

Колектив DakhaBrakha, що грає в жанрі етно-хаус, почав концертну діяльність в 2004 році, а в 2006-му представив дебютний альбом.

Група виступала на фестивалях Канади, Італії, Південної Кореї, Великобританії, США, Франції, Швеції, Португалії, Німеччини, Греції, Норвегії, Ірландії, Австралії і інших. Також DakhaBrakha стала першою українською групою, яка зіграла на фестивалі Glastonbury(2016).

Музыку DakhaBrakha використали в якості саундтреків дляканадського фільму Урожай Диявола, українського мультфільму Мавка : Лісова пісня і американського серіалу Фарго.

Джерело – DTF NEWS

banner

Залишити відповідь