"Друга ріка" презентувала кліп на проникливу пісню "Секрет" (ВІДЕО)

Гурт Друга Ріка презентував нове відео на проникливу пісню “Секрет”. Кліп музиканти зняли у перерві між концертами в Одесі та Миколаєві на березі Чорного моря.


“Секрет” – пісня з сьомого за рахунком лонгплею гурту Друга Ріка під назвою “Піраміда”. Це особиста історія фронтмена гурту Валерія Харчишина та один з найскладніших треків нової платівки.

Історія “Секрету” тягнеться вже кілька років: музика до синглу була написана давно, але дібрати слів ніяк не вдавалося.

“Я не знаю, чи повинні люди ділитися секретами, але розповідають їх усі. Або ж багато хто з нас. Напевно, так ми усі економимо на психіатрах. У мене небагато секретів. Швидше за все, один, та й того немає. Він би виник, якби мені вдалося домовитися з Богом. Адже пісня – це розмова з ним”, – ділиться лідер Другої Ріки.

У роботі над новим відео команда повернулася до Ані Бурячкової, з якою раніше було відзнято кліп на трек “Ти Є Я”. Завдання перед режисеркою постало справді непросте – передати емоції на межі, де відчай зустрічається з надією. Той стан людини, коли вона готова на все, тільки б допомогти близьким.

Локації та пейзажі навмисно шукалися невпізнанними – тому вибір припав на набережну зону Чорного моря. І тут на секретні зйомки обрушилася буря та морський шторм. Половину з локацій – затопило. З одного боку, це ускладнило робочий процес. З іншого, за словами режисерки, додало правильної атмосфери. Природа перемагала, як в кадрі, так і поза.

Джерело: Радіо МАКСИМУМ

banner

Залишити відповідь