Фільми, які надихають та мотивують

Існують такі фільми, подивившись які, відчуваєш неймовірний прилив сил і натхнення. Вони мотивують, після них хочеться розвиватися, відкривати нове і рухатися вперед, до своєї мрії, не дивлячись ні на що.

“Джой” (2015)

Історія заснована на непростому житті матері-одиначки в Лонг-Айленді, яка стала однією з найуспішніших підприємців країни.

“Ерін Брокович” (2000)

Історія про Ерін Брокович – самотню жінку з трьома дітьми, яку життя не часто балувало світлими днями. Для таких як вона немає кар’єрних перспектив, є тільки скромна робота в маленькій юридичній фірмі. Але не для цілеспрямованої, красивої та чарівної жінки, яка вірить в себе і в результат.

“1 + 1” (2011)

Багатий аристократ Філіп, котрий постраждав у результаті нещасного випадку, наймає в помічники людину, яка найменше підходить для цієї роботи, – молодого хлопця, який щойно звільнився з в’язниці. Незважаючи на те, що Філіп прикутий до інвалідного крісла, Дриссу вдається привнести в розмірене життя Філіпа яскравих вражень.

“Море всередині” (2004)

Іспанець Рамон Сампедро майже 30 років прикутий до ліжка. Після трагічного нещасного випадку Рамона паралізувало до шиї, і хоча він оточений турботою і увагою людей, котрі його люблять, всі ці роки він намагається досягнути єдиної мети – отримати від держави право добровільно піти з життя. Незважаючи на те, що Рамон переконаний, що він повинен померти гідно, йому, як нікому іншому, вдається навчити оточуючих найголовнішого – любити і цінувати життя.

“Зелена миля” (1999)

Звинувачений в страшному злочині, якого він не скоював, Джон Коффі засуджений до смертної кари. Але вже нічого не можна зробити. І він чекає своєї страти в блоці смертників в’язниці “Холодна гора”. Джон, що володіє вражаючим зростом, надиво спокійний, що, втім, ніяк не вплинуло на ставлення до нього начальника блоку Пола Еджкомба, котрий звик виконувати такі вироки.

Велетень здивував всіх пізніше, коли з’ясувалося, що він володіє неймовірною, чарівною силою.

“Будинок біля озера” (2006)

Відчувши необхідність змінити своє життя, доктор Кейт Форестер покидає свій незвичайний будинок біля озера в передмісті Ілінойса і влаштовується на роботу в чиказьку лікарню. Єдине, про що шкодує Кейт, так це про свій гарний будинок з величезними панорамними вікнами, який дарував їй душевний спокій. Переїжджаючи, Кейт залишає в поштовій скриньці лист, який повинен отримати новий мешканець будинку.

До будинку вселяється талановитий, але розчарований у житті архітектор Алекс Уайлер. Одного разу дивний випадок змушує Алекса написати у відповідь лист Кейт. В процесі їхнього листування з’ясовується, що він живе в 2004 році, а вона – в 2006-му. І лише загадкова поштова скринька є таким собі містком, що їх з’єднує.

“Відпустка за обміном” (2006)

Айріс Сімпкінс, автор популярної весільної колонки в лондонській “Daily Telegraph”, живе в затишному котеджі в англійській провінції. Вона закохана в чоловіка, який любить іншу. Далеко від неї в Південній Каліфорнії живе Аманда Вудс, власниця успішного рекламного агентства, що займається створенням треків для фільмів. Вона раптом виявляє, що кохана людина їй зраджує.

Дві незнайомі одна з одною жінки, що живуть на відстані 10 000 кілометрів одна від одної, виявляються в подібній ситуації і знаходять один одного в інтернеті на сайті обміну житлом на час відпустки. Перед Різдвом Айріс та Аманда вирішують відпочити від своїх проблем, домовившись помінятися континентами і пожити одна в одної впродовж двох тижнів. Айріс переїжджає в будинок Аманди в сонячній Каліфорнії, а Аманда приїжджає в засипану снігом англійську провінцію.

“Три дні на втечу” (2010)

Життя Джона здавалося ідеальним, поки його кохану дружину не заарештували за підозрою у вбивстві. У той час, як Лара сидить у в’язниці, Джон самотужки виховує сина і намагається всіма способами довести її непричетність до злочину.

Але коли законні способи звільнити кохану вичерпані, єдине, що йому залишається, – розробити витончений план втечі. Джон готовий ризикнути всім заради неї … Але що як вона дійсно винна?

“У гонитві за щастям” (2006)

Кріс Гарднер – батько одинак, виховує п’ятирічного сина. Кріс щосили прагне зробити так, щоб дитина росла щасливою. Працюючи продавцем, він не може сплатити за оренду квартири і їх виселяють.

Опинившись на вулиці, але не бажаючи здаватися, батько влаштовується фахівцем у брокерську компанію. Тільки і там його доходи далекі від бажаного. Але Кріс присягнувся собі, що б не сталося, гарно виховати сина, і жодні труднощі його не зупинять.

“Мені б у небо” (2009)

Райан Бінгхем – корпоративний юрист, котрий увесь час проводить у відрядженнях. Зразковий споживач, він досяг успіху в корпоративних зв’язках, чого не можна сказати про особисте життя. Відносини на одну ніч для нього просто частина довгого списку з незліченними готелями, орендованими автомобілями, електронною поштою і повідомленнями на автовідповідачі.

 

Джерело

banner

Залишити відповідь