Франківська письменниця надихє жінок України

Неля Романовська, письменниця з Івано-Франківська, учасниця музичного гурту «5-й океан», збирає сотні тисяч переглядів у Тік-Тоці. Жінка знімає мотиваційні відео, розповідає про свій життєвий досвід та читає поезію.

Ролики Нелі стали вірусними у соцмережах, бо знаходять відгук у серцях читачів. 

«Моя творчість – це не просто самореалізація, а служіння людям. Я відчуваю відповідальність за вплив моїх текстів на душу читача, глядача», – пояснює Неля Романовська.

Авторка видала вже три книги, які стали настільними для багатьох поціновувачів її творчості. 

«Усиновлена» – перша автобіографічна прозова, мотиваційна книга поетеси. Саме за цю книгу авторка стала переможницею літературного конкурсу ім. І. Франка. 

Саме за цю книгу віддав свій голос член комісії і популярний письменник Тарас Прохасько.Пробний тираж книги буквально розлетівся не тільки по всіх куточках України, а й закордон. Книга складається з коротких мотиваційних оповідань, апробованих у соціальних мережах у вигляді популярних дописів. 

Написане – глибоке і пережите, але читається легко.

Книга «ДієСЛОВО» – це коли дуже глибокі висновки сказані простими, але ніжними, ліричними словами. 

Мабуть, тому поезію Нелі Романовської цитують і дорослі, і діти. 

Наприклад, у вірші «Знову кличуть до телефону», авторка підняла стару тему відкинутості дітей по-новому: 

Що буває у світі гірше,

Ніж байдужі батьки й матері?

Є в нас місії важливіші,

Аніж лайки й коментарі…

У Департаменті культури Івано-Франківська Нелю Романовську називають прикарпатською Ліною Костенко.

«Рятуючи Єву» – психологічний роман Нелі Романовської, переможниці літературного конкурсу ім. І. Франка за попередню прозову книгу.

Книга висвітлює все темне, що ми відчували у перші три місяці горя, яке застало нас зненацька. Але саме на цих сторінках показано, де є вихід до сонця. У цій книзі кожен українець впізнає себе: і той, хто поїхав, і той, хто залишився. Це оптимістична розповідь авторки про те, як людина може і повинна вибиратися з психоемоційної ями. 

Низка життєвих лайфхаків, психологічних технік і опис поведінкових реакції людини, яка бачить свій ресурсний стан у вірі – ось що описує історичний роман «Рятуючи Єву». 

banner

Залишити відповідь