Гра престолів: факти, про які мало хто знає

Гра престолів – це унікальне поєднання екшену, драматизму, романтики, зради, містичних істот, епічної політики, кровожерливої спраги та грошової жадібності в одному наборі, яке тримає в напруженні від початку і до кінця. Також, серіал дивує несподіваними смертями головних персонажів.

Лише трейлер сьомого сезону серіалу “Гра престолів” каналу HBO за добу переглянули 61 мільйонів разів через платформи Facebook, Youtube та Twitter.

Поки усі з нетерпінням очікують прем’єрної дати 16-го липня, давайте дізнаємося цікаві факти про створення легендарного серіалу “Гра Престолів”.

1. Серце коня, яке Дейнеріс їла під час весільної церемонії, було насправді півторакілограмовою желейкою.

2. Актриса, яка зіграла Талісу Майгір (Старк) є правнучкою відомого Чарлі Чапліна.

3. Пітер Дінклейдж у житті вегетеріанець, тому усе м’ясо, яке він споживає на екрані, – насправді кулінарні вироби з тофу.

4. Щоб відзняти сцену “У печері”, Кіту Гаррінгтону (Джону Сноу) довелося грати повністю оголеному.

5. Щоб відзняти один епізод серіалу, в середньому витрачають 6 мільйонів доларів. У 2016-му році сума зросла до 10 мільйонів доларів за один епізод.

6. Щоб виготовити знаменитий Залізний Трон, знадобилося цілих 2 місяці.

7. Девід Дж. Петерсон – людина, яка створила мову для серіалу – випустив 128-ми сторінковий посібник для всіх, хто хоче навчитися мови Дотракі. Більше того, цей же чолов’яга розробив і Валірійську мову.

8. Сценаристи часто піджартовують над акторами. За словами Софі Тернер (Санси Старк), сценаристи говорять їм, що їхні герої помирають у наступному сезоні, і навіть дають їм підроблені сценарії. А десь три тижні по тому, зізнаються, що просто пожартували.

9. Середній показник вбивств у Грі Престолів – 4,5 вбивства на епізод. У перших чотирьох епізодах серіалу було вбито 133 персонажа.

10. Актор, який зіграв Еймона Таргарієна, сліпий в реальному житті.

11. Ім’я Кхалісі стало одним з найпопулярніших імен для дівчаток після виходу на екрани Гри Престолів.

12Гаррі Лойд, який зіграв Візеріса Таргарієна, є правнуком самого Чарльза Діккенса.

13. У 2015 році серіал став тріумфатором престижної церемонії Еммі, встановивши рекорд по кількості нагород за сезон: тоді “Грі Престолів” дісталось 12 статуеток, з них 4 головні.

banner

Залишити відповідь