Христина Соловій випустила кліп на новий сингл "Хто, як не ти" (ВІДЕО)

У перший день зими Христина Соловій представила офіційну відеороботу на перший сингл зі свого майбутнього альбому – другого за рахунком.

Утілювати музичні ідеї Христині і надалі допомагають її продюсер Святослав Вакарчук та саундпродюсер – Мілош Єліч,пише Music.in.ua.

“Разом зі Святославом ми прийняли рішення про запис альбому уже авторських пісень, – розповіла співачка. “Хто, Як Не Ти?”, написана два роки тому, стала однією із перших моїх пісень і я безмежно щаслива, що можу сьогодні її презентувати своїм слухачам”.

В основі нової відеороботи співачки – драматичні стосунки двох закоханих людей.

 «Я мав на меті помістити Христину у такий часопростір, де усе навколо неї рухається задом наперед, а майбутнє і минуле тісно переплітаються. У цьому світі Христина намагається знайти свого героя, і зрозуміти чи ще можна відбудувати спалений міст між ними. Ідеєю кліпу було ілюструвати ці стосунки через певний символізм, який уособлює міст як зв’язок між людьми. Міст спеціально побудували із сірників на замовлення у майстра. Сірники як матеріал вибрали невипадково, адже вони уособлюють швидкоплинність вогню – маленький спалах, з якого може статися велика пожежа, і спалити мости між людьми», – розказав Андрій Бояр, режисер кліпу.

banner

Залишити відповідь