Ірма Вітовська зараховує себе до п'ятірки найкращих актрис України

Акторка з Івано-Франківська Ірма Вітовська цього року отримала головну театральну премію країни «Київську пектораль» за найкращу жіночу роль. Проте вона не вважає, що ця премія додає їй статусності. 

“Думаю, я і так входила до п’ятірки найкращих актрис України, без усіляких погонів. Це факт. Я все-таки маю ім’я, яке не треба підкреслювати званнями”, – сказала Ірма Вітовська в інтерв’ю “Главком”.  

Також вона розповіла, кого вважає найкращими акторками:

“Думаю, що туди входить Наталя Сумська, Ада Роговцева. Далі, в принципі, багатьох можна назвати: це і Олеся Самаєва, і Олеся Жураківська, і Віталіна Біблів, і Катерина Кістень, і Тетяна Міхіна, і Ксенія Баша, і Наталя Доля. З кожного театру можна набрати актрис, які можуть як карта валет складати п’ятірочку-десяточку найкращих.

Та мені ще б дуже хотілося, щоб актрис з регіонів Україна теж знала. Є багато потужних актрис, які працюють у регіонах. Ліда Данильчук, наприклад, з львівського «Театру у кошику». Чи Наталка Половинка, більше відома своїми піснями та своєю роллю у фільмі «Брати. Остання сповідь», але вона також блискуча драматична актриса. Чи Надія Левченко з Івано-Франківського театру, яка зараз багато знімається, чи Галина Баранкевич звідти ж…”

banner

Залишити відповідь