Книги, що прокачають ваші вміння спілкуватись з людьми

Шлях самовдосконалення вічний, а доріг безліч. Що почитати, аби прокачати свою особистість та навички комунакації. Книги, що допоможуть стати вправним оратором. 

Багато в чому наш емоційний стан, настрій, внутрішній ресурс, те, як ми поводимось і які рішення приймаємо, залежить від комунікації. Уміння правильно будувати розмову, розуміти, що означають жести, тон та міміка співрозмовника, знання, коли краще промовчати, а коли, навпаки, наполягти на своїй думці. Це ті, часто непомітні базові речі, які суттєво впливають на нашу поведінку, емоційний стан та якість життя загалом. 

Ловіть добірку книг, в яких ви знайдете багато корисних порад, практичних випадків, наукових фактів і рекомендацій про те, як краще комунікувати з людьми.     

Карнегі Д. «Як набувати друзів і завойовувати увагу людей». Книга про базові принципи комунікації та взагалі розуміння того, як будується взаємодія між людьми. 

Шостром Е. «Анти-Карнегі або Людина-маніпулятор». Прекрасна книга в гуманістичному стилі, яку бажано читати перед тим, як брати до рук будь-яку книгу про ефективне спілкування. Це свого роду профілактичне щеплення від успішного успіху, досягнення і маніпуляцій. ⠀ 

Піз А. «Мова рухів тіла». Книга про важливість невербального спілкування. Як зрозуміти, що означають хаотичні рухи співрозмовника? Дуже цікаво та пізнавально.

Сатир У. «Комунікація у психотерапії». Комунікація сприймається не як засіб досягнення мети, а спосіб зрозуміти одне одного і бути ближче. У книзі знайдете багато вправ та завдань, які можна застосовувати на практиці.

Роджерс К. «Становлення особистості: погляд на психотерапію». Ця книга більше про те, як задля очікувань не втратити себе. І в цьому важлива роль належить саме комунікації.

Гоулман Д. «Емоційний інтелект». Must read як для тих, хто хоче розібратися в комунікації, так і для тих, хто просто хоче бути в курсі трендових тем для розмови.

Готтман Дж. «Емоційний інтелект дитини». Книжка насправді більше про емоційний інтелект дорослого, і буде суперкорисною для батьків. ⠀ 

Зімбардо Ф. «Як подолати сором’язливість». Сором’язливість заважає багатьом жити на повну. Книга базується на наукових даних, наповнена статистикою, аналізом та практичними рекомендаціями.

Гоулстон М. «Я чую вас наскрізь». У цій книзі ви знайдете багато інформації про рептильний мозок і про роботу із запереченнями. ⠀ 

Роудз М. «Як розмовляти з ким завгодно». Книга про страх спілкування та те, як його подолати. 

banner

Залишити відповідь