Найкращі виступи Євробачення 2019

14-го і 17-го травня 2019 року у Тель-Авіві відбувся перший півфінал Євробачення-2019. Україна цього року участі у конкурсі не бере, а отже і не голосує. Втім, ОГОГО! відібрав найцікавіші виступи. 

Конкурс розпочався з запального виступу минулорічної переможниці Нетти Барзілай. Нетта знову продемонструвала свої вгодовані ніжки.

Польщу цього року представив гурт з чотирьох дівчат Tulia. Оцінки не дозволили їм пройти у фінал.

Білорусь цього року представила 16-річна співачка Zena. Їй вдалося завоювати прихильність глядачів та журі.

БДСМ-оспівувачі з Ісландії Hatari дещо пожвавили конкурс своїм виступом.

Леонора з Данії – не лише співачка, а й фігуристка. Цьогорічний конкурс вона з велетенського стільця підкорювала піснею, котра б чудово згодилася для якогось “вірусного” рекламного ролика.

Солодкоголосий Юрій Векленко, в якого тато – українець, представив Литву романтичною піснею, ще й біцепси показав.

Росіянин Сергій Лазарєв, який уже вдруге штурмує Євробачення, вочевидь, вирішив, що самому йому не впоратися. Тому на сцені “розмножився”, а ще драматично постояв у душовій кабінці під блискавками.

Голосиста й емоційна Тамара Тодевска співала за Північну Македонію. У виступі взяла участь і донька виконавиці – у вигляді фото на екрані.

За прогнозами букмекерів, фаворит другого півфіналу – Джон Лундвік зі Швеції. Слідом за ним йде представник Росії Сергій Лазарєв. На третьому місці опинився представник Азербайджану Chingiz.

banner

Залишити відповідь