Під час зйомки нового кліпу до композиції "Kupala" скрипаля Святослава Кондратіва не обійшлося без пригод (ВІДЕО)

 Під час нічних зйомок нового кліпу скрипаля Святослава Кондратіва ледь не спалили його скрипку.

Напередодні давньослов’янського свята Івана Купала та на підтримку свого першого всеукраїнського туру, відомий український скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів презентував свій новий трек «Kupala» та відео до нього.
Музикант відомий тим, що знімає музичні відео до своїх композицій у різноманітних по своїй красі куточках нашої планети, використовуючи лише природні локації. Відео користуються великою популярністю в інтернеті і за лічені дні набирають сотні тисяч переглядів, вподобань, поширень та схвальних коментарів. Це перший кліп, який музикант зняв в Україні.
«Це була справжня ніч пригод! Зйомки були заплановані вночі на природних локаціях біля узбережжя Дністра. Для цього ми спеціально приїхали на Буковину. У день зйомок цілий день йшли проливні дощі, які ввечері перейшли в ураган. Ми постійно сумнівалися, чи виїжджати на зйомки, чи переносити їх. Все ж таки, коли рішення вже було прийнято і ми приїхали на одну з локацій, дощ раптово припинився. О 3-ій годині ночі, коли ми відзняли частину матеріалу, і треба було змінювати місце, наш бус застряг при виїзді на гору і ми його ледве-ледве виштовхали на дорогу. Вогнище, які повинно було створювати атмосферу купальського обряду, не хотіло горіти. Помічники режисеру змушені були використовувати факели і тримати їх біля мого обличчя. Через це ледь не загорілася моя скрипка», — коментує події Святослав Кондратів.
За задумом режисера, танцюристи Павло Берник, який приймав участь у шоу «Танцюють всі 2» и Даша Українець повинні були постійно знаходитись у воді під час зйомок.
«Їх одяг був весь час мокрий, і нам всю ніч доводилося за них хвилюватися і зігрівати їх всім, чим могли. Але, на щастя, все закінчилося благополучно. Вся команда режисера Mamay Media Production Олександра Ткачука прекрасно впоралася зі своїм завданням, за що я всім дуже вдячний», — каже скрипаль.
Композиція «Kupala» стала спільною роботою скрипаля Святослава Кондратіва та співака і саунд-продюсера Саші Шена. Натхненням для неї послужило літо і прекрасне стародавнє свято Івана Купала. Сучасний електронний біт і лірична скрипка замість звичного сольного вокалу виділяють композицію серед всієї сучасної української музики. А шарму треку надають українські етнічні інструменти і автентичні народні голоси. Сюжетна лінія кліпу побудована на давніх купальських обрядах, коханні головних героїв і дівочої краси узбережжя Дністра. Магія купальського вогню зачаровує серця молодої пари. Їх поєднали ніч і музика скрипаля. Скрипка Маестро мимоволі поступається місцем магічній етніці та ніжній еротиці.

 

banner

Залишити відповідь