"Потрібно займатися сексом з коханою людиною", - Lama пояснила феномен свого молодого зовнішнього вигляду

Найпопулярніший німецький таблоїд “Bild” назвав фронтвумен групи Lama “гарячою штучкою” і розпитав її, чому вона виглядає настільки молодо, що навіть прикордонники не вірять в її вік за паспортом?

Красі та молодості співачки Lama можна тільки позаздрити – у 41 рік Наталя Дзеньків виглядає значно молодшою за свій вік. Через це зовсім недавно на паспортному контролі у турецькому аеропорту з Наталією стався кумедний і несподіваний випадок, який набув широкого розголосу у світових ЗМІ: у працівників паспортного контролю виникли сумніви щодо відповідності віку за паспортом із зовнішнім виглядом українки. Завдяки резонансу цю новину обговорювали читачі багатьох країн, а деякі з них навіть стверджували, що Lama виглядає так молодо тільки завдяки пластичній хірургії.

Редакція популярного німецького видання Bild спробувала з’ясувати у співачки Lama, чи може жінка так виглядати в 41 рік:

– Цей погляд, губи, жіночне тіло, яке зупиняє на собі погляди перехожих. Наталя Дзеньків, фронтвумен українського гурту Lama – ще та “гаряча штучка”, і важко повірити, що їй більше 40 років. Чи купалася Наталя в чарівному фонтані юності або це просто батьківські гени, а, можливо, ще й витончена робота пластичного хірурга?

– Відверто кажучи, мене трохи дратують всі ці згадки про пластичних хірургів, я ніколи не зверталася до них і не збираюся! Для того щоб переконати найбільших песимістів, я готова взяти участь у телешоу, де пластичний хірург огляне мене і зробить висновки про втручання.

– Добре, так у чому ж тоді ваш секрет?

– Важко сказати, можливо, і справді батьківські гени, а можливо й те, що зараз зі мною поруч чоловік, який робить мене щасливою. Він на 15 років молодший за мене, але, будемо відвертими, це тільки покращує наші стосунки, і сексуальні також. Ми насолоджуємося перебуванням один з одним кожен день і кожну ніч. Для мене надзвичайно важливо відчувати, що чоловік, з яким я займаюся коханням, любить мене. Тому це саме той випадок.

– Наталя, чи тільки у цьому секрет? Або є щось ще?

– Є ще важливі речі, які стосуються раціону харчування. Надзвичайно важливо пити багато води, вранці дві склянки з лимоном – так вже багато років починається мій день. Має бути присутня велика кількість фруктів в раціоні. Я дуже люблю хорошу каву, але не більше однієї філіжанки в день, цукор заміняю медом. В мене повна відмова від фастфуду. Незважаючи на те, що я рок-зірка і мала б жити за принципами «Секс&наркотики&рок-н-рол», я кажу «Так!» сексу і рок-н-ролу, і повністю відмовляюся від наркотиків і паління. Ще одна надзвичайно важлива річ – ви маєте займатися в житті тим, що справді приносить вам задоволення.

Варто зазначити, що в листопаді Lama планує випустити новий сингл.

Джерело.

banner

Залишити відповідь