Під цей трек українці викладають відео з татами-захисниками: Сергій Лазановський презентував пісню «Тато»

Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський презентує нову ліричну пісню та відеокліп «Тато». Цією композицією співак дякує усім українським татусям та безпосередньо своєму, який зробив неймовірний внесок у його становлення як людини та як артиста.

«Зазвичай багато пісень присвячують саме мамі як берегині роду. Мені б хотілося відзначити й батька, адже тато та мама – мої найрідніші люди на цій землі. Цей меседж відгукнувся і у моєї продюсерки Ірини Батюк, тому ми разом створили цей трек. Також цією композицією я хочу спонукати усіх своїх однолітків цінувати батьків, завжди їм телефонувати, цікавитися їхнім життям та бути поруч. Якщо не виходить фізично з певних обставин – то хоча б морально», – підкреслив виконавець.

Посилання на стрімінги: http://e-muzyka.link/LAZANOVSKYIIRIDNYTato

В основу відео лягла усього одна локація, яка несе за собою меседж родинного дерева. Знімали кліп неподалік Івано-Франківська. У відеороботі показане життя героя від дитинства, молодості і до старості, коли він став головою родини та тією людиною, яка і плете це родинне дерево. Він пригадує настанови батька, його поради та дякує за все. 

«Попри те, що ми знімали роботу всього один день, ці зйомки важко назвати простими. В першу чергу фізично, адже був сильний мороз. А по-друге, було складно сконцентруватися. Адже я на хвилину лишень задумався, у якому холоді воюють наші захисники, боронять країну. Серез них багато тат, які не зможуть провести зі своїми рідними Різдво та Новий Рік. Я також співав і для них», – зазначив Лазановський.

За задумом режисерки, співакові вирішили не додавати віку гримом, а довірити цю роль акторові. Як розповідає Сергій Лазановський, команда натякала, що актор дійсно дуже схожий на виконавця. Проте відверто говорить: до кінця не вірив цьому. 

«Наше знайомство з актором Олексієм відбулося на знімальному майданчику. І я не повірив своїм очам. Це дійсно був я, але ніби через 25 років. Мурахи пробігли шкірою. Думаю, глядач також побачить нашу схожість», – розповів співак. 

Ще до свого офіційного виходу пісня «Тато» отримала позитивні відгуки від користувачів мережі TikTok, які зазначали в коментарях, що трек надихає та доволить до сліз. Окрім того, сотні українців викладають під звук свої відео та світлини з татами-військовими, розповідають свої життєві сімейні історії.

https://vm.tiktok.com/ZM6jjDC7V/

Зазначимо, що наразі Сергій Лазановський наразі готується до благодійної музичної вистави «Ніхто не одинокий на Різдво». Вистави відбудуться у чотирьох містах Івано-Франківської та Львівської області. Це буде нова різдвяна програма для дорослих та дітей, наповнена усім відомими колядками та щедрівками, а також світовими хітами та авторськими піснями виконавців.

Сергій Лазановський у соцмережах: 

Instagram: https://www.instagram.com/s.lazanovskyi_ridnyi/

TikTok: https://www.tiktok.com/@s.lazanovskyi.ridnyi

banner