Задля зйомок створили власний тінсмобіль: бенд 7TEEN’S презентує кліп на трек «П’ятниця», який став хітом TikTok

Молодіжний бенд 7TEEN’S випустив екранізацію TikTok-хіта «П’ятниця» та подякував ЗСУ

Хіт літа 2023: бенд 7TEEN’S випустив вайбовий кліп на трек «П’ятниця», який вже розриває тренди TikTok

Бенд 7TEEN’S презентує літній вайбовий відеокліп «П’ятниця». Однойменний трек, який за лічені дні став хітом TikTok, відтепер має і екранізацію. Для неї учасники бенду створили власний тінсмобіль та зібрали разом друзів, аби ще раз наголосити – цінуйте життя.

Після участі в проєкті «Українська пісня», музиканти продовжують свій творчий шлях, аби розвивати українську молодіжну музику.

Як наголошують учасники, випуск треку «П’ятниця» став спонтанним для команди. В останні дні травня 7TEEN’S виклали уривок демки, під ним учасники закликали користувачів показати, яким було їх минуле літо. І реакція не забарилась: користувачі почали знімати сотні відео, що спонукали бенд дати офіційне життя цій пісні. 

«Ми завжди співпрацюємо з авдиторію, прислухаємось до їхньої думки. Саме так народився трек «П’ятниця». Він створений з подякою Збройним силам України за можливість проживати літо та відчувати його на повну. Ми знаємо, що наші захисники воюють за наше життя, аби ми його не відкладати на потім. А наша місія у відповідь – створювати гарний продукт, аби молодь слухала українську музику і виросла саме на ній, без впливу творчості «неприємного сусіда», – відверто розповіли 7TEEN’S

До випуску офіційної відеороботи команда підійшла креативно та створила навіть власний транспорт – тінсмобіль. Зі старого авто був зроблений кабріолет, який розфарбували різнокольоровою фарбою. Учасники зізнаються: ідеєю загорілись всі, проте знайти стару машину для подібної витівки було непросто. 

«Ми продивились багато оголошень і знайшли авто нашої мрії. Сторгувались та заплатили всього декілька сотень доларів. Проте був нюанс – транспорт їздив приблизно так само, скільки і коштував. Тому не обійшлось без пригоди. Дорогою на зйомки автомобіль просто заглухав і без евакуатора не обійшлось. Але це був дуже крутий експеримент. Зараз це авто не їздить, вже думаємо до якогось сучасного музею віддати», – пригадав бенд.

Відеокліп отримав справжній літній вайб за колом друзів, які співають під гітару пісні та насолоджуються моментом. Наразі 7TEEN’S ведуть активну творчу та гастрольну діяльність і у майбутньому готуються до нового творчого щабля – участі у Нацвідборі до Євробачення.

«Для нашого бенду це буде великий крок. І ми працюємо над цим. Чи вийде цього року – не знаємо. Проте до мети йдемо впевнено», – привідкрили завісу учасники. 

banner