Українці вразили суддів "Америка має талант" світловим танцем (ВІДЕО)

Колектив з Дніпра “Light Balance” приголомшив суддів “Америка має талант” і пройшов у фінал шоу.

Танцювальний ствіловий виступ вразив телеведучого Саймона Коулла, супермодель Хайді Клум, колишню “Spice Girl” Мел Бі та актора Хоуі Мандела.

Я захоплена вами, хлопці. Хіба це не було неймовірно? Божевільно добре?” – прокричала ведуча шоу Тайра Бенкс, вибігши на сцену після виступу українців.

Вона підійшла до столу суддів і настисла “золоту кнопку”, що означає – “Light Balance” тепер буде боротися за перемогу в талант-шоу у прямих ефірах.

Комп’ютерно-хореографічний проект “Light Balance” з Дніпра стартував в квітні 2012 року, йдеться на ain.ua.

19-разовий чемпіон світу з кікбоксингу Денис Балдін заснував його разом з близьким другом, програмістом Микитою Сухенко.

Денис брав участь у першому сезоні “Україна має талант”, в 2009 році і пройшов до півфіналу, але під час репетиції травмувався: виконуючи складний прийом, впав з великої висоти.

Чому вирішили спробувати саме такий формат? Це технічно складно і дуже цікаво. І просто схоже на втілення дитячої мрії“, – розповідає Микита.

Навесні 2013 року Денис знову подався на українське шоу – вже разом з командою “Light Balance“. В Україні команда увійшла до десятки десяти фіналістів, але не перемогла.

Пізніше команда подала заявку на кастинг у шоу “Британія має талант“. Після успіху у Великій Британії, команда виступала у Німеччині.

Комп’ютерно-хореографічний проект “Light Balance” з Дніпра стартував в квітні 2012 року. Фото ain.ua

Для створення світлового танцювального шоу “Light Balance” використовують технологію “холодного неону”: електролюмінісцентний дріт, покритий люмінофором, світиться в електромагнітному полі.

Окремий додаток на ПК синхронізує роботу всіх контролерів з музикою – все це попередньо прораховується до секунд.Кожен костюм танцівників – багатоканальна світлова система ручної роботи. Ним керує контролер з Bluetooth-радіопередавачем, куди завантажується програма, написана окремо для кожного танцюриста.

Джерело – Українська правда. Життя

banner

Залишити відповідь