Все про національний відбір Євробачення-2023

17 грудня, відбудеться фінал Національного відбору на “Євробачення-2023”. Тож незабаром стане відомо, хто з 10 фіналістів представлятиме Україну в Ліверпулі на 67-му міжнародному пісенному конкурсі.

Цьогоріч нацвідбір буде не таким, як зазвичай. Так, конкурс відбудеться в суботу, 17 грудня, просто в бомбосховищі. Таке рішення організатори прийняли з міркувань безпеки. Також не розголошується, де саме територіально відбудеться конкурс.

Відповідно – цього року нацвідбір відбудеться без глядачів.

Прямий ефір фіналу нацвідбору на “Євробачення-2023” транслюватимуть на каналі “UA: Культура”, на YouTube “Євробачення Україна” та інших діджитал-платформах “Суспільного”. Прямій ефір розпочнеться 17 грудня о 17:00.

До речі, цьогоріч нацвідбір на “Євробачення-2023” транслюватимуть у застосунку “Дія”.

10 артистів виявили бажання позмагатися за право представляти Україну на “Євробаченні-2023”: співак Moisei, гурт OY Sound System, співак DEMCHUK, співачка Jerry Heil, співачка FIINKA, співачка KRUTЬ, гурт Tember Blanche, співачка Angelina, дует 2TONE, гурт TVORCHI.

Українські букмекери вже зробили свої ставки. На їхню думку, переможницею стане співачка Jerry Heil, друге місце посяде гурт TVORCHI, а третє – співак Moisei.

Вперше в історії нацвідбору українці зможуть проголосувати за свого фаворита через застосунок “Дія”. Саме так обирали цього року членів журі. В народному голосуванні перемогли Тарас Тополя, Джамала та Юлія Саніна.

Також за фаворита можна буде проголосувати, надіславши SMS-повідомлення на відповідний номер.

banner

Залишити відповідь