Я просто віддаюся цій справі повністю, - суперфіналістка шоу "Танцюють всі" Ілона Федорко поділилась враженнями від проекту

До суперфіналу телепроекту “Танцюють всі-9” пройшла учасниця з Івано-Франківщини Ілона Федорко. Талановита дівчина поділилися із читачами Огого! враженнями від участі у зірковому шоу.

Вона нагадала, що пробує свої сили вже не вперше. Минулого року Ілона поставила собі ціль не падати духом, коли буде важко. Це допомогло їй пройти до суперфіналу.

За словами дівчини, тренування вдома і на майданчику “Танцюють всі-9” різняться. У першому випадку атмосфера спокійніша, нікуди не треба спішити, а на шоу треба віддаватися на повну, щоб під час ефіру досконало виконати номер.

“Тренуємось зранку до вечора. Інколи немає часу поспати. Минуло тижня захворіла, була висока температура. Останнього ефіру була хвора. Це збивало ритм, але розуміла, що треба робити важливий крок. Я старалася і глядачі це відчули”, – прокоментувала дівчина.

Під час проекту учасники не тільки здобувають досвід, а й заводять нові знайомства. Федорко наголосила, стосунки із танцівниками дружні.

“Звичайно, людині неприємно, коли вона покидає проект. Можливо є якась ворожість, але ми стали більше, ніж просто знайомими. Учасники під час тренувань заміняють сім’ю”, – сказала танцівниця.

Ілона хоче перемогти у шоу, але наперед не загадує. Каже, що тоді може нічого не вийти.

“Вже не перший рік на проекті. Коли доходиш до такого етапу, то це затягує, хочеш бути тут довше. Це не просто трофей, який отримуєш, наприклад, як на змаганнях, коли кладеш його на поличку, дивишся, тішишся. Це можливість доказати собі, що багато чого можеш. Я просто віддаюся цій справі повністю, – поділилась вона.

Зараз прикарпатка готується до нового ефіру. Запевняє, що на глядачів чекають цікаві номери та образи. 30 грудня дівчина ще раз вийде на сцену, щоб поборотися за перемогу у 9-му сезоні “Танцюють всі!”. Бажаємо їй вдалих виступів і перемоги.


banner

Залишити відповідь