«Євробачення – 2024»: стали відомі імена 20 учасників нацвідбору

Фіналістів оголосять не пізніше ніж 20 листопада

«Суспільне мовлення» 9 листопада оголосило довгий список учасників національного відбору на «Євробачення – 2024». Про це повідомило «Суспільне».

Лонгліст виконавців:

alyona alyona & Jerry Heil;

ANKA;

Carpetman;

Drevo;

INGRET;

Julia Belei;

KARYOTYPE;

KRYLATA;

MÉLOVIN;

NAHABA;

NAZVA;

PARFENIUK;

SHÉPA;

SKYLERR;

STASYA;

SWOIIA;

TESLENKO;

YAGODY;

YAKTAK;

Ziferblat.

Коли оголосять фіналістів нацвідбору

Загалом надійшло 389 заявок від 288 виконавців, з них 222 — сольні артисти. Усі учасники з довгого списку мають пройти прослуховування, за результатами якого оберуть до 10 фіналістів. Фіналістів оголосять не пізніше ніж 20 листопада.

Однак можливість потрапити до фіналу лишатиметься: за результатами онлайн-голосування ще один учасник потрапить до фіналу.

Фінал нацвідбору відбудеться в лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Переможця або переможницю нацвідбору визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад журі фіналу українці оберуть шляхом онлайн-голосування.

Деталі «Євробачення — 2024»

68-й Пісенний конкурс «Євробачення» відбудеться у травні 2024 року у шведському місті Мальме.  Гранд-фінал проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня.

67-й Пісенний конкурс «Євробачення» відбувся в британському Ліверпулі від імені України. Гурт TVORCHI представив Україну з піснею Heart of Steel та посів шосте місце у фіналі.

banner