Коридор затемнення. Що це і як його пережити? - розказує франківська астрологиня

14 жовтня почався коридор затемнень, він триватиме до 28 жовтня.  Цю тему активно обговорюють в соцмережах та створюють багато жахаючих міфів. Що ж означає «коридор затемнень», та чого очікувати в цей період розказує франківська астрологиня Юлія Купріянова.

Коридор затемнень – період між двома подіями, між сонячним та місячним затемненням. На людей більше впливає саме сонячне затемнення. В цей період відбувається більше змін. Коридор затемнень відбувається щороку по два рази. І він не є настільки небезпечний, як про це інколи говорять. Відбувається лише те, що має відбутись. Єдине, що змінюється в час затемнень – збільшується концентрація. Всі події, емоції та відчуття збільшуються, як під збільшувальним склом. Люди стають більш чутливими та вразливими до навколишнього. Тому інколи можуть робити необдумані вчинки, бути менш уважні, ніж в інший час.

Не всі люди відчувають вплив затемнення однаково, це залежить від дати народження. Дехто чутливіший до сонячного затемнення, а інші – до місячного. Особливо вразливі люди з нестабільним психічним станом. 

Період затемнень по відчуттях схожий з тим, коли ви прийняли ліки, які трішки розфокусовують погляд, втрачається концентрація уваги. 

Намагайтесь не приймати важливих та поспішних рішень. Якщо ви прокинулись і з’явилось бажання кудись переїхати, то з цим варто зачекати і обдумати ще раз після завершення періоду затемнень. Але якщо ви довго обдумували щось і ніяк не могли наважитись, то зараз слушний час. Питання, які довго не дають спокою варто закрити. Сонце додасть вам енергії, щоб вирішити його.

В цей період збільшується кількість ДТП. Тому варто бути уважнішим на дорозі. Це не означає, що взагалі не варто сідати за кермо. Але намагайтесь уникати далеких поїздок, а в близьких – максимально концентруйтесь на дорозі. 

Щоб легше перенести коридор затемнень, спробуйте практики очищення. Це може бути будь-що. Очищення думок, очищення дому, очищення організму. Приберіть вдома, викиньте речі, які вже не приносять вам задоволення, помедитуйте, пройдіть обстеження в лікарів. Все, що звільняє розум та тіло. 

Саме це затемнення буде сприяти очищенню вашого кола спілкування та стосунків. Якщо є людина, яка вас дратує – варто перестати спілкуватись, почистити ваш телефон від старих повідомлень та фото, заблокувати, якщо є така потреба.

Приділіть увагу собі, своєму спокою та відчуттю внутрішньої гармонії.

banner